Kako je Nole ostao ''bosonog'' posle finala...
Autor: Darko Mitrović
nedelja 31.01.2016.
15:32
Izvor: Sportske.net
Šestostruki šampion Melburna je to otkrio u svojim prvim ''tvitovima'' posle današnjeg trijumfa u finalu nad Endijem Marejom.

Beta/AP Photo/Aaron Favila
Povezane vesti
Olga Danilović u polufinalu Antalije, Srpkinja od ponedeljka u Top 40 na svetu!
"Starina" Novak nadmašio Federera, Srbin postavio novi rekord!
Novak u idealnom terminu igra za finale Majamija, 12:1 govori koliki je favorit!
Novak bez izgubljenog seta arhivirao i Kordu, za finale Majamija sa Dimitrovim!
Nole se najpre zahvalio organizatorima turnira na sjajno obavljenom poslu, čestitao Endiju Mareju na sjajnoj borbi u finalu i ukupnom učinku na turniru, a onda se osvrnuo i na navijače kojima je zahvalnost na velikoj podršci izrazio i bacanjem patika ispred Rod Lejver Arene.
Big thanks to everyone who cheered for #TeamDjokovic in the past few weeks. We heard you! 😉#NoleFam pic.twitter.com/ap7YvHskKM
— Novak Djokovic (@DjokerNole) January 31, 2016
Great 2 weeks are behind us. Great job @AustralianOpen for making us feel at home. Congrats to @andymurray and his team.
Keep up good work!
— Novak Djokovic (@DjokerNole) January 31, 2016
Flying back home barefoot, but with a trophy. Not complaining!🎾🏆👟 Giving back to my #NoleFam pic.twitter.com/pk2HBS823u
— Novak Djokovic (@DjokerNole) January 31, 2016
1 Komentara
prike
Ма мог'о је и пехар да им баци, заслужили су. Ионако их има још пет.