Pepu 200 miliona funti za osmoricu startera!
Autor: Aleksandar Obrenović
petak 27.05.2016.
12:01
Izvor: Sportske.net
Pep Gvardiola ne veruje da sa sadašnjim igračkim kadrom može da uradi nešto više u Premijer ligi i u Evropi.

BETA/AP Photo/Matthias Schrader
Povezane vesti
Novi stručnjak Mančester sitija naredne sezone biće Pep Gvardiola, čovek koji je do sada vodio Bajern i Barselonu i koji je samo jednom u svojoj karijeri završio kao drugi u ligaškom delu takmičenja (bilo je to 2012. sa Barselonom kada je prvi u Primeri bio Real Madrid sa Murinjom).
Gvardiola ima svoje želje kada su u pitanju transferi, a smatra da je potrebno dovesti čak osmoricu novajlija koji bi mogli odmah da zasednu u prvu jedanaestorku, prenosi Miror.
Mnogima ovo zvuči neverovatno, pa i nama, rekli bismo da nema šanse da dođe do rezultata sa neuigranom postavom i to već u prvoj sezoni.
Ipak, "Miror" piše da će Gvardiola dobiti 200 miliona funti za pojačanja, a da su jedini u prvoj postavi sigurni Aguero, Fernandinjo i De Brujne. Takođe, napominje se u tekstu da bi i Kompani mogao da im se pridruži samo ako bude bio potpuno zdrav.
Gvardiola prati situaciju na tržištu, Gundogan je skoro siguran u Sitiju naredne godine, pominje se još nekoliko igrača, čak i ostanak Jaje Turea što je sve izvesnije.
Džon Stons je još jedna meta, moguće je da ih ima i u Bajernu iz Minhena odakle dolazi Pep Gvardiola. Pored ostalih, pominje se i Šime Vrsajko.
Za sada nema još uvek ništa konkretno, veruje se da će Mančester siti dovesti veliki broj igrača ovoga leta.
Gvardiola ima svoje želje kada su u pitanju transferi, a smatra da je potrebno dovesti čak osmoricu novajlija koji bi mogli odmah da zasednu u prvu jedanaestorku, prenosi Miror.
Mnogima ovo zvuči neverovatno, pa i nama, rekli bismo da nema šanse da dođe do rezultata sa neuigranom postavom i to već u prvoj sezoni.
Ipak, "Miror" piše da će Gvardiola dobiti 200 miliona funti za pojačanja, a da su jedini u prvoj postavi sigurni Aguero, Fernandinjo i De Brujne. Takođe, napominje se u tekstu da bi i Kompani mogao da im se pridruži samo ako bude bio potpuno zdrav.
Gvardiola prati situaciju na tržištu, Gundogan je skoro siguran u Sitiju naredne godine, pominje se još nekoliko igrača, čak i ostanak Jaje Turea što je sve izvesnije.
Džon Stons je još jedna meta, moguće je da ih ima i u Bajernu iz Minhena odakle dolazi Pep Gvardiola. Pored ostalih, pominje se i Šime Vrsajko.
Za sada nema još uvek ništa konkretno, veruje se da će Mančester siti dovesti veliki broj igrača ovoga leta.
58 Komentara
Dario Hubner
Kakvo razbacivanje novca...Siti svako leto placa stopera 40,50 miliona pa propadne.Zalepio se za Gundogana,iako je to sjajan igrac,vise vremena provede u bolnici nego na terenu.Jos jak ritam utakmica u Engleskoj,ne verujem da ce izdrzati.
tony zahirovic1234
Ostali se razbacuju sokovima, uljem i brasnom, daj druze, pa svi to rade. Pogledaj PSG i Real, i onda nekoo nesto kazee...
tony zahirovic1234
Samo opusteno... :D
Dario Hubner
Ja sam mislio u globalu,ne samo na Siti.. :)
BlueBoy84
Barselona , Bajern , Mancester u , Liverpul , Arsenal , .....
tony zahirovic1234
Pa nece doci citav kolektiv igraca, radi se o 3-4 igraca...
Realan tip
A Silva? Dobar igrac, kako nema mjesta za njega?
tony zahirovic1234
Ma pusti ovo,..
jv
Da mu ne bude malo 200 miliona. Tim se gradi, ne kupuje se!
Emil Prelic
da bi se izgradio treba se kupiti. dok se nije kupovalo nije se osvajala titula ni u Manchesteru ni u PSGu ni u Chelseau
jv
Ma naravno, ali ne ovako kako Siti to radi. Daju 50 za stopera pa ga stave na klupu! Imaju mnogo kvalitetnih igraca, ako vec hoce da potose 200 milona neka za njih kupe dve svetske klase, a ne osam igraca kakvih vec i imaju.
10ticker
200 mil za trenercinu,alo Gardiola dodji u Kikindu pa napravi tim za 200 dojce marki!
Pravi romanista
ne treba Sitiju vise od 3-4 igraca...
Mario Götze - Return
Laporte, Stouns, Rodrigez iz Wolfsburga, Florenci, Gindogan, James Rodrigez i Pastore...Hart Rodrigez Stouns Laporte Florenci Gindogan Fernandinjo James De Brujne Pastore Aguero...
kun95
Ovo je bas nerealno, ovo moze na fmu samo. + ubacio si Jamesa, Kevina, i Pastore, a to su sve 10-ke. Ko ce krila da ti igra? Gde su dribleri, trkaci ?
Jasminn
Gece?
Mario Götze - Return
Pastore je krilo, James na 10, De brujne na krilo msm to je i igrao cesto kod Pelegrinija... Pa ako cemo realno na Fmu je jedino i moguce dovesti osmoricu igraca top klase u jednom prelaznom roku, zar ne?
Emil Prelic
James je krilo, tako je barem igrao u Portou
Toni Kroos
Ocigledno Siti juri da ima najplaceniju klupu u svetu.. Mangala, Otamendi, Ture, Delf, Silva, Navas, Sterling, Boni..
Don Silvio
Silva ce biti starter kod gvatdiole jer je igrao u sistemu koji gvardiola forsira
Mario Götze - Return
On je stalno povredjen...
lamps8
ne ulazi u grupnu fazu ls hahah
liverpoolfc
U moje vreme se za sampionski pehar pobedjivalo. Danas se kupuje. Uz svo postovanje prema Gvardioli ali lako je biti trener sa tolikim budzetom.
RHawtin
Sve postovanje, a ne svo! I sto ne budete vi treneri sa tolikim budzetom?
Brazilero11
Da li je taj budzet imao Pelegrini i prije njega Mancini? Da li je Anceloti a potom i Blan imao mozda i veci budzet sa PSZ pa sto su uradili? Koliko para je Van Gal potrosio u Mancesteru pa nije nista uradio?
_MajorLazer
Stouns idealan za Siti, kupe ga za 40 miliona, propadne, prodaju ga za 10 ...
mak_juventino
Hart-Zabaleta-Kompany-Stouns-Rose-Gundogan-Fernandinho-Silva-deBruyne-Aguero
Je li neko dobio crveni karton?
mak_juventino
Da , Kante :DDD
SAB
Dajte i meni 200 miliona.. ima da napravim tim ubica na meston.
tony zahirovic1234
Blan i Anceloti, nisu imali paree, evo Gaal je imao mnostvo novca, pa...
The KING(guapo)
Pa tu valja samo de Bruine,Aguero,Silva i Hart... Kompani izgleda karijera bukvalno gotova ovi ostali stari i nije to taj kvalitet.
tony zahirovic1234
Kapiten Komps mozee jos dosta, obavio je usput operaciju, i doktor je rekao da 5 god necee imati problema s ovim sto ga mnogo kocii, i da ce bez problema igrati...
Vekson
Zar je Otamendi tako loš? I takođe, je l' ovaj Vrsaljko stvarno toliko dobar ds ga stalno povezuju sa Juveom, Sitijem i sl? Stvarno pitam, nije sarkazam.
The KING(guapo)
Otamendi je takva rupcina od igraca,kiksao je direktno kod mnogih golova.
Nemanja Vidic NO.1
Vrsaljko odlican
PREVARA OD TRENERA!!!!
Phenomenal
Vreme im je da kupe jos nekog stopera od 40 mil funti, nisu odavno.
disqus_CkAY5JIxzW
Kad vec dajes toliki novac za stopera mozes prakticno da biras kojeg god pozelis, a oni izaberu Otamedija
Mario Götze - Return
Novog Mangalu...
uf uf jakog mi trenera...
fiSTE
Pehar se broji, to sto si ti iskompleksiran to je druga stvar.
Brazilero11
Niko ne osporava kvalitet Murinja ali da bi se osvojili neki veliki trofeji potrebno je dosta srece, Murinjo je i sa Celzijem i sa Realom imao 3 puta jacu ekipu od ovih sa kojima je osvajao pa nije nista uradio. Gvardiola je od jedne Barse koja ja zavrsila 4 u ligi napravio ekipu koja je harala godinama, i nemoj mi reci da je to Rajkard uradio jer tad je Barsa zbog Rajkarda igrala kvalifikacije za LS. Uostalom dje je taj Rajkard sad? On nije uzeo trofej sa Bajernom, izgubio je 3 polufinala, samo je prvo njegova greska na ostalo on nije mogao da utice.
Npr Murinjo je uzeo LS sa Portom u kome nije imao fudbalere koji su skupo placeni, sa Interom je pobedio sa momcadi koja nije skupo placena... Tako da nemozes osoporavati kvalitet ti Murinja dok je Guardiola uzeo sa Barcom i Bajernom trofeje dok npr sa ovakvim Bajernom nije mogao uzeti LS pa to nije normalno i za mene je on trener u rangu Mojesa
ATLEICO-CHELSEA LIFE
Da kad mu daju pare. Nek osvoji sa Sautemptonom a da ne troši tad bi bio dobar trener
MANUTD
Pa Murinjo ima isti broj trofeja kao i Gvardiola pa ga ti osporavas.
fcb
Problem je što ne vidim kvalitetnih 8 igrača na tržištu koji bi mogli da donesu pravi kvalitet, a ovi koji su stvarno kvalitetni i koji bi mogli odmah da donesu prevagu su zacementirani u svojim klubovima. Definitivno je da Vrsaljko i Benatija ne mogu da pojačaju kvalitet ekipe. I pored silnih kikseva i vrlo loše sezone, mislim da će Pep dati šansu Mangali, jer je papreno plaćen, a i adaptirao se valjda, možda to bude mnogo bolje sledeće sezone.