Real odredio cenu za Hamesa Rodrigeza
Autor: Boban Filipović
četvrtak 21.07.2016.
16:24
Izvor: Sportske.net
Kolumbijac je na prodaju, ali će zainteresovana strana morati dubuko da zavuče ruku u džep.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza
Povezane vesti
'El Confidencial' ima dobre izvore na 'Santjago Bernabeu', stoga ne treba mnogo sumnjati u informaciju koju je ovaj list danas pustio u etar.
Poznato je da je status Hamesa Rodrigeza u Realu prilično klimav i nestabilan, 'Los Blankosi' nemaju ništa protiv da ga prodaju ali ne po svaku cenu, naročito ako se prisetimo da je papreno plaćen posle Mondijala u Brazlu, na kom je bio jedan od najboljih igrača.
Pojavila se vest da bi njegov agent Žorž Mendeš mogao da uzme stvar u svoje ruke i da je on već preuzeo inicijativu da odvede sjajnog vezistu kod svog prijatelja Žozea Murinja na 'Teatar snova'.
Mendeš se već sastao sa generalnim menadžerom Mančester Junajteda Edom Vudvordom, njih dvojica su razgovorali o trasferu Kolumbijca, a epolig toga je da će ga 'Đavoli' dobiti ukoliko izdovje 65 miliona evra.
Dakle, čekamo reakciju sa 'Old Traforda'.
Poznato je da je status Hamesa Rodrigeza u Realu prilično klimav i nestabilan, 'Los Blankosi' nemaju ništa protiv da ga prodaju ali ne po svaku cenu, naročito ako se prisetimo da je papreno plaćen posle Mondijala u Brazlu, na kom je bio jedan od najboljih igrača.
Pojavila se vest da bi njegov agent Žorž Mendeš mogao da uzme stvar u svoje ruke i da je on već preuzeo inicijativu da odvede sjajnog vezistu kod svog prijatelja Žozea Murinja na 'Teatar snova'.
Mendeš se već sastao sa generalnim menadžerom Mančester Junajteda Edom Vudvordom, njih dvojica su razgovorali o trasferu Kolumbijca, a epolig toga je da će ga 'Đavoli' dobiti ukoliko izdovje 65 miliona evra.
Dakle, čekamo reakciju sa 'Old Traforda'.
45 Komentara
Realan tip
Molim te Boze da je ovo istina. Hames je tata fudbala!
Нећете је дочекати. Јунајтед ће заменити Дармијана неким новим десним беком (вероватно Фабињо из Монака), и можда још један штопер..
(anti)talentovan lik
Sta je sa Darmijanom?
Не знам, мени је он ок играч, није лоше одиграо сезону, ако га упоредимо с појединцима прошле сезоне... Мурињу једноставно није по укусу, само не знам зашто...
Martial11
Dobar bi bio u Unitedu, ali vjerovatno bi se morali riješit Mate ili nekog, da bi imao mjesto u timu, ali sigurno da je klasa. Ali previše je 65 miliona, 50 maks, s obzirom kako je loše igrao ovu sezonu.
lamps8
odlican igrac ali u ovom trenutku realna cena je 45 miliona
Barca4ever
Junajted bi bio fenomenalan njegovim dovodjenjem ali mislim da ce ga Gvardiola traziti jer odgovara njegovom stilu.
MaNcHesTeR_ed
Koliko se ja secam njega je hteo Ferguson pre nego sto je otisao u Monaco za 40miliona, sad nam nije potreban osim ako Mou ne proda Matu.
JUVENTIN
Ajmo u juve
amigo999
Juve ima dybalu i pjanica...
La Joya
Marota, reaguj! Ovaj bi bio i vise nego dobra zamena za Pogbu. Pravi trekvartista.
????JULEN GUERRERO 8????
Ahahaha, vredi 25-30, plafon!
Bel
Kad Mangala vredi 50, ovaj vredi 65.
Stefan Psihijatrija!
Ne lupaj vredi sigurno oko 50 miliona!
????JULEN GUERRERO 8????
Zato i jeste fudbal tu gde jeste kad njih dva vrede toliko!
World is.... REAL
Hamesa ce upropastiti zena :)) Salim se, ali i on ima ludu glavu. Prvo nije hteo da ode na operaciju, onda ima video kako je Zidan besan na njega kada se zagreva. Tj lose se zagrevao.
Steffi
Ajmo Junajted. Hahahha
NE LJUTI SE COVECE
Ode copy paste u drugu rubriku :/
superfrenkielampard
Dodji u Celsi Hames. :D
The KING(guapo)
Kakav Hamse,Konte od RLC pravi zver ove sezone!
brekbaCh
Ne verujem da ce tako ofanzivno da ga forsira..
MSSZRMK
@combenRuben Loftus-Cheek
čombe
Sta je to RLC?
Realno ovo je samo ako hoce neko da ga kupi, ali ja ga ne bih prodavao nikako. U prvoj sezoni 18 asistenciaj i 17 golova poprilicno dobro sad ga Benitez ubio i imao je malo povrede, bice on dobar sledece sezone, a i nam atreba klupa. PA 11 igraca ne mogu igrati celu sezonu na 3 fronta i jso to svetsko klupsko prvenstvo, superkup Evrope imacemo najise utakmica u sezoni sugurno, a roster od 15 igraca to nece izdrzati.
madridista08
Benitez jeste kriv ali je kriv i James koji ide po nocnim klubovima, kazne za brzu voznju, nije htio da na vrijeme sanira povredu itd. Ako bi se smirio sigurno bi bio buduca zlatna lopta. Mada isto mi djeluje da mu ne prija ni Zidanov sistem. Kako god ja ovog igraca obozavam i zelim ga u Realu
felipe_mello
malo ga pretera sa tom zlatnom loptom, mislim da su uvek prvi kandidati neymar, bale, pogba kada messi i ronaldo zavrse karijere, a sada recimo cetvorica fudbalera mogu da konkurisu za zlatnu loptu ali najverovatnije ce svake naredne godine da je osvajaju mesi ili ronaldo
Bolji je od Pogbe.
Go Hard or Go Home
A ko bi zamenio Hamesa? Kakve gluposti. Real nece smeti kupovati nista naredna 2 prelazna roka i prodace jednog od najboljih igraca u trenutku kad na trzistu nema nijedan veceg kvaliteta.
madridista08
Andre Gomes. Mislim da je to ideja, da se James proda, Kovacic na pozajmicu i dodje Gomes.
Go Hard or Go Home
Prvo,Valnesija trazi 60 miliona za Gomesa,a poznajuci pereza pre ce dodati jos 20 i kupiti aubamejanga nego gomesa.
Dzimi Humuhumunukunukuapua
I 50 je mnogo za igrača koji stagnira u Realu poslednje 2 sezone.
Go Hard or Go Home
Zato za prosecnog Pogbu junajted dao 110 miliona,Hames je klasa iznad njega.
Madridista
Samo proslu sezonu je stagniro, ako trazite igraca koji ce vam donositi bodove to je prije Hames nego Pogba, Pogba je kompletniji igrsc ali u napadu se ne moze porediti sa Hamesom, koji igra odbranu ko Ronaldo,ako ne i manje
hames propada u realu već dvije godine, plus povrede
Ne lupetaj
Dzimi Humuhumunukunukuapua
Nije dao hvala Bogu, previše veruješ novinama.
S-I-M-K-E_
A nekada je Maradona vrijedio 3 miliona eura...Potpuno je danas poremecen ststem vrijednosti,kako uopste u zivotu tako i u sportu.
gaStra_lego
Od tada do sada je odstampano mnogo novca.
Dzimi Humuhumunukunukuapua
Ubedljivo najgluplje poređenje u istoriji.
CR7
Bolje Hames nego Pogba.Ali jedna je dilema sto je Hames ofanzivniji od Pogbe.MU trazi centralnog kreativnog vezistu sto je Pogba a Hames je isto kreativan ali je ofanzivniji ali je dakako 2 puta jeftiniji
Dzimi Humuhumunukunukuapua
Snajderlin defanzivni vezni, Herera centralni vezni i Rodrigez ofanzivni vezni ali ne za te pare 😂