U Šalkeu odlučili, potrošiće 19 miliona evra za igrača!

Autor: Aleksandar Obrenović
sreda 26.10.2016.
13:37
Izvor: Sportske.net

Čelnici kluba u dogovoru sa trenerom doneli su odluku da potroše ogromnu količinu novca. Sa razlogom.

twitter.com
twitter.com

Povezane vesti

Razlog je Nabil Bentaleb, reprezentativac Alžira i član Totenhema koji igra na pozajmici u Šalkeu ove sezone.

Bentaleb nije mogao da izbori mesto u startnoj postavi Sparsa, pa je tražio pozajmicu u drugi klub, a dogovoreno je da do kraja sezone igra u Šalkeu, uz mogućnost otkupa ugovora.

Upravo će se taj otkup i desiti, Bentaleb je oduševio sve u Gelzenkirhenu, postigao je već tri gola u sezoni i zaslužio je ovako nešto.

Klauzula je 19 miliona evra, Šalke će uskoro aktivirati ovo i Bentaleb će postati samo njihov igrač.

Inače, ovaj 21-godišnji vezista je ove sezone odigrao ukupno 10 utakmica za Šalke.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

5 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
Los Vikingos
Wednesday, 26.10.2016
18:42

Apsolutno ispravan potez, meni je bilo cudno kako ga je Totenhem ispustio tek tako lako. Decko je do sada pokazao da je vredan otkupne klauzule, tako da ja sasvim podrzavam ovaj potez Salkea.

avatar
Greed
Wednesday, 26.10.2016
14:34

Prije 15 dana ste ga pljuvali i pisali kako nije zadovoljio i da Salke razmislja da ga vrati vec u januaru a sada ga otkupljuju za 20 miliona i to (po vama) sa razlogom.Ajj se malo saberite

avatar
Bomb@$
Wednesday, 26.10.2016
23:49

Bravo! Bas sam to htio da napisem

avatar
Al(a)din
Wednesday, 26.10.2016
14:19

U Salkeu treba da odluce da jos mnogo skuplje varijante. Drugi su najbogatiji klub u Nemackoj, trebaju i to da koriste

avatar
Red Wolf
Wednesday, 26.10.2016
21:18

Ne bih rekao da su drugi najbogatiji Wolfsburg je bogatiji a i Dortmund je tu negde.