Otkud ''Grobari'' među navijačima Ludogoreca?
Autor: Darko Mitrović
sreda 27.07.2016.
09:56
Izvor: Sportske.net
Pokušali su navijači Ludogoreca sinoć da isprovociraju ''Delije'' i na ovaj način, ali im nije uspelo...

Screenshot: You Tube
Povezane vesti
Naime, pred početak utakmice u Razgradu, a što ste i u tv-prenosu mogli da vidite, grupa navijača Ludogoreca razvila je crno-belu zastavu sa grbom Partizana, očigledno znajući za veliko rivalstvo koje vlada među navijačima dva naša najveća kluba.
Ali, pristalice Ludogoreca su otišle i korak dalje, pa su tako pre meča pevali i neke od poznatih pesama navijača Partizana.
''Gde god ti da igraš, tu su tvoji Grobari...'', poručili su (kome?) navijači Ludogoreca.
Ali, pristalice Ludogoreca su otišle i korak dalje, pa su tako pre meča pevali i neke od poznatih pesama navijača Partizana.
''Gde god ti da igraš, tu su tvoji Grobari...'', poručili su (kome?) navijači Ludogoreca.
7 Komentara
bobar84c
Predozirali se komplexanom. Samo 2 dnevno i ne na prazan stomak naravno.
Don Silvio
Pa krenuli na kupanje...
misi komad ko zec
znaju bugari kojije najbolji klub u srbiji ina balkanu,vidim onibas vole najveci klub ikada partizan.pozdrav bugari cekamovas na jugu na sledecem vecitom derbiju.
Mi smo svetski klub, nema tu zezanja...
Sad il\' nikad!
Jer Bugarska je merilo... A teka Ce-eS-Ka! :D
Sedamdeset godina duga istorija vodila je ime FK Partizan na mnoga mesta na planeti, a uspesi i sve što je u poslednjih sedam decenija stvoreno, doneli su ovom klubu još jedno priznanje, koju nema mnogo njih u Evropi, pa i svetu.nnNaime, mnogi nisu znali da je jedan deo Meksiko Sitija, glavnog grada istoimene države, posvećen najvećim svetskim fudbalskim klubovima, a u društvu Barselone, Real Madrida, Boke Juniors, River Plate, Kolo Kola, našao se i Fudbalski klub Partizan.nnNe, nije u pitanju neka aluzija na borce u Drugom svetskom ratu ili neki drugi sinonim, već jasna posveta Partizanu.nn– Nedaleko od kampusa univerziteta na kom sam studirao, Tecnológico de Monterrey, Campus Ciudad de México, nalazi se naselje u kom su imena ulica davane po fudbalskim klubovima iz celoga sveta, izmeđuostalog i po beogradskom Fudbalski klub Partizan. Prvo sam pomislio da nije ime davano po nekim komunističkim junacima, ali su mi objasnili da je pravo ime ulice FK Partizan.nn– Upravo tako, na našem – sa “FK”, umesto “FC”, kako se piše na španskom. Kao što vidite na mapi, ulica pored je Boca Juniors, a nekoliko mojih prijatelja je živelo u ulicama Real Madrid, Barcelona – piše na stranici ‘Balkanac iz Meksika’, momka koji je iz Srbije, a studirao je u Meksiku.nnnTime je ova ulica postala jedno mesto više koje će bilo koji navijač Partizana morati da poseti u eventualnoj poseti ovoj svetskoj metropoli.
:-D