Venger stopira odlazak napadača iz Arsenala
Autor: Beta Beta
utorak 20.06.2017.
13:00
Izvor: Beta
Trener fudbalera Arsenala Arsen Venger rekao je da klub želi da zadrži Olivijea Žirua, preneo je danas portal goal.com.

EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA
Povezane vesti
"Imao je lošu sezona, jer nije igrao puno. I kada je igrao dobro, nije uvek igrao sledeći meč. Doneo nam je dosta bodova od kad je došao. On ima kvalitete koji su potrebni ovom timu", rekao je Venger.
Vest Hem je poslao ponudu od 20 miliona funti za francuskog napada, ali je Venger rekao da je ovaj 30-godišnji fudbaler deo velikih planova Arsenala.
Žiru je prethodne sezone za Arsenal odigrao 39 utakmica, od kojih je na 11 bio starter, a postigao je 16 golova.
U klub iz Londona je došao 2012. godine iz Monpeljea.
7 Komentara
neymar-junior-10
Arsen Wenger i Arsenal svake sezone imaju velike planove
mak_juventino
Pametno ! Ajde sada jedna klasa ( Lakazet ) i to je to !
Kico14
Top! Dovedi jos Lakazeta i da zavrsimo sa spicevima!
Ashburton Grove
Ziru je Arsenalov plan B, Venger je svestan da mora da ima igraca njegovih kvaliteta u timu...
BancheS_Arsenal
Ni on ( wenger ) više sam nezna šta če da radi
Herkules88
Ne zna on sta radi vec godinama
Mangus
Logicno. Sa neizvesnoscu koja vlada oko Sanceza, i izvesne prodaje pereza, ne zeli da ostane samo sa Velbekom koji je konstantno u bolnici