Arhiva: nedelja 19-02-2017

Kad Bajern nešto reši to i ostvari - Da li će sada uspeti da "ukradu" napadača Premijerligašima?!

Sportske.net
nedelja 19.02.2017.
14

Ekipa iz Minhena navodno sprema ponudu za sjajnog francuskog napadača, čije ime je u tefterima skauta gotovo svih većih evropskih klubova.

Kakva golčina u Brazilu! Lob sa preko 30 metara!

2

Neverovatan gol postigao je fudbaler Flamenga Lukaš Paketa u trijumfu njegovog tima nad Madureirom.

Ljudi, ovo je samo sportska igra, nije rat! Zar treba da ljude na nosilima iznose iz hala?

26

Ne može bez incidenata, opet, po ko zna koji put kada igraju Zvezda i Partizan. I uvek se pitamo dokle, ali efekta i dalje nema...

Žile i Fejsa bolji od Stojiljkovića i Rosića, Benfika ponovo prva!

1

Fudbaleri Benfike vratili su se na vrh tabele portugalske lige, kako su u derbiju kola bili bolji od Brage.

Heroina večeri! Devojčica u ''Blekijevom'' dresu pobedila redare i stigla do svojih idola!

3

Košarkaši Partizana večeras nisu uspeli da pobede, ali ona jeste u svojoj borbi!

Kimpembe se isprečio pobedi Parižana, haos u vrhu Lige 1!

16

Fudbaleri Pari sen Žermena nisu uspeli da slave na svom terenu protiv Tuluza, iako je tokom većeg dela utakmica podsećala na "viktorije".

''Delije'' veličaju svog heroja i poručuju: ''Uzećemo SVE!''

9

Na poluvremenu je bilo sumnji, ali posle Gudurićevih trojki na kraju treće i početkom poslednje deonice, sve je bilo rešeno.

Gudurić presudio Partizanu! Zvezda započela novu ''žetvu trofeja''!

81

Tridesetak minuta trajala je potpuna rezultatska neizvesnost u ''Čairu'', a onda je Marko Gudurić počeo da ispaljuje projektile koji su rešili meč u korist Zvezde.

"Rosoneri" slavili protiv "Viole"!

1

Fudbaleri Milana uspeli su da slave u susretu 25. kola italijanske Serije A.

Mesi sa kreča spasao letargičnu Barsu!

163

Fudbaleri Barselone uspeli su da upišu nova tri boda, kako su na svom terenu savladali ekipu Leganjesa.

Incident na kraju treće četvrtine, navijač pogođen bakljom

29

Posle trojke Marka Gudurića na kraju treće četvrtine, dogodio se i incident izazvan bacanjem baklje...

Drama dostiže vrhunac, ''supermen'' Lazić jači od povrede, kraj za Dženkinsa! A onda Gudurićeva paljba!

0

Posle treće četvrtine, rezultat finala Kupa Koraća je 52:47 u korist Crvene zvezde mts. Potpuna neizvesnost u ''Čairu''.

Britanci tvrde, Luis Enrike pred otkazom, menja ga trener iz Premijer lige!

29

Ako je verovati tvrdnjama "Sandej Mirora", Barselona bi od naredne sezone mogla da ima novog trenera.

Engleski mediji prenose, Murinjo spremio ponudu za fudbalera Arsenala!

20

Kako prenosi birtanski list "Sandej Miror", Mančester junajted će narednog leta pokušati da angažuje fudbalera "Tobdžija".

Zašto su kasnile ''Delije'' i da li ste videli šta su uradili po ulasku u halu?

3

Dugo se čekalo na ulazak ''najvatrenijih'' navijača Crvene zvezde.

Poluvreme - ''Grobari'' veruju u čudo, ''Delije'' locirale problem u igri Zvezde!

2

Sadržajno i zanimljivo poluvreme u Nišu, Partizan pružio znatno snažniji otpor Zvezdi nego što su mnogi očekivali.

Deulofeu se upisao, Milan vodi protiv Fiorentine!

5

Izabranici Vinćenca Montele vode nakon 45 minuta igre na "San Siru".

Kakva dva gola velike nade belgijskog fudbala, za samo dva minuta!

7

Anderleht je bio ubedljiv protiv Ostendea u gostima, slavili su sa 1:4, a meč je rešio sjajni vezista tima iz Brisela.

Najlepši trenuci pred finale - Kad zajedno pevaju ''Delije'' i ''Grobari''!

0

Za ovo, sve pohvale i jednim i drugim navijačima!

Everton: ''Molim vas, recimo 'NE' rasizmu!''

Beta
1

Fudbaler Partizana Everton saopštio je da želi da što pre zaboravi današnju utakmicu protiv Rada, rekavši da je sve vreme vređan na rasnoj osnovi, zbog čega je posle meča i zaplakao.