Liga šampiona

Izabran najbolji tim godine, svi se pitaju - gde je Mesi!?

Sportske.net
Friday 22.01.2021
3

Ovo se do sada nikada nije desilo.

Sve se zna, nova Liga Šampiona, UEFA popustila! Ovi klubovi imaju "licence" ostalima mrvice!

Sportske.net
Friday 22.01.2021
2

Rimska "Republika" imala uvid u dokument UEFA, predlog novog takmičenja, slično Evroligi u košarci postoje povlašćeni, ostali će preostati mrvice. Iza svega se krije ogroman novac...

UEFA odlučila, ovo je najbolji tim 2020. godine!

Sportske.net
Wednesday 20.01.2021
0

Bavarci u većini.

Žreb za Svetsko, ko će na Bajern?

Sportske.net
Tuesday 19.01.2021
0

Bavarci ubedljivi favorit za novi trofej.

Svetsko klupsko prvenstvo u ''okrnjenom sastavu''

Sportske.net
Friday 15.01.2021
0

Pandemija pravi nove probleme...

Bajernu olakšan put ka tronu sveta!

Sportske.net, Beta
Friday 15.01.2021
0

Razlog - pandemija koronavirusa.

Povratak fudbalu će sačekati, Blater u bolnici!

Sportske.net
Thursday 07.01.2021
0

Bivši predsednik FIFA organizacije u lošem stanju.

Bizarno, ko pravi ove procene vrednosti fudbalera? Cena Ronalda da umreš od smeha

Sportske.net
Thursday 07.01.2021
11

Veoma upitna formula napravila čudan izbor.

Juve dodatno oslabljen, pomeren polazak u Milano

Sportske.net
Tuesday 05.01.2021
4

Stara dama u problemu.

L'Ekipov tim godine - dominacija momaka u crvenom i jedno veliko iznenađenje!

Sportske.net
Monday 04.01.2021
6

Bajern i Liverpul regrutovali najviše idealnih.

U Dubaiju se vek završio - Ronaldo, Pep i Real najbolji!

Sportske.net
Sunday 27.12.2020
9

Zanimljive nagrade.

UEFA rekla svoje, Zvezda daleko ispred Partizana

Sportske.net
Thursday 24.12.2020
11

Čak 18 klubova nalazi se između dva najveća srpska.

Ulsan osvojio Azijsku ligu šampiona

Beta
Saturday 19.12.2020
1

Preokretom do titule!

Izbor - Kristijano realniji od Mesija, Bejl se "svetio" bivšem treneru...

Sportske.net
Friday 18.12.2020
9

Portugalac nezadovoljan.

FIFA izabrala, ovo je najbolji tim sveta u 2020. godini!

Sportske.net
Thursday 17.12.2020
13

Kako vam se čini?

Dočekasmo i to - Nejmarova poruka Mesiju postala "viralna"!

Sportske.net
Monday 14.12.2020
1

Brazilac je danas baš aktivan.

Zvanično imamo najbolji tim u istoriji fudbala!

Sportske.net
Monday 14.12.2020
105

Kakva timčina!

Prvo, pa najbolje - Kompletan raspored 1/8 finala LŠ

Sportske.net
Monday 14.12.2020
0

Osmina finala traje kao večnost.

LŠ - Sergej na šampiona, apsolutni derbi sa Barsom!

Sportske.net
Monday 14.12.2020
18

Izvučeni parovi Lige šampiona.

Preporuka za vas