270 minuta do Rusije! I Englezi i Nemci slave pobedu Srbije!

subota 02.09.2017.
20:16

Reprezentacija Srbije značajno se primakla plasmanu na Svetsko prvenstvo, a trijumf nad Moldavijom daleko je odjeknuo.

Beta/AP Photo/Darko Vojinovic

Već smo i navikli da se zahvaljujući Aleksandru Mitroviću i navijači engleskog Njukasla raduju pobedama Srbije, pre svega zbog golova njihovog omiljenog napadača.

Mitar ni večeras nije podbacio, postigao je treći gol za konačnih 3:0, a i u prvom poluvremenu je imao odličnu priliku kada ga je stativa sprečila da se upiše u strelce.

Brojne su reakcije večeras iz Njuklasla, u prilogu smo izdvojili samo neke od njih, a ono što je najvažnije, to je da Srbiju deli samo 270 minuta od plasmana na Mondijal, a možda i još manje od toga...

Takođe, i Ajntraht iz Frankfurta je ponosan na odličnu partiju svog igrača Mijata Gaćinovića, kao što možete da vidite u prilogu...