Arapi i Zvezda - Milioni ''šuškaju'', ko odlazi sa ''Marakane''?
Autor: Darko Mitrović
utorak 28.07.2020.
11:54
Izvor: Sportske.net, kurir.rs
Ima najava za transfere sa različitih strana, a da li će Arapi biti najkonkretniji?

EPA-EFE/Anders Kjaerbye
Povezane vesti
Crvena zvezda i dalje čeka prvu značajniju prodaju ovog leta, kako bi znatno mirnije ušla u narednu sezonu po pitanju finansija.
Delovalo je da će Mateo Garsija da transferom u argentinski Rasing omogući Zvezdu 2.2 miliona evra u kasi ovog leta, ali krilni fudbaler je tu opciju odbio i da se čeka potez nekog drugog zainteresovanog kluba.
Čeka se takođe i konkretizacija interesovanja moskovskog Spartaka za štopera Miloša Degeneka, a onda su se javili - Arapi!
Ne za Degeneka, već za napadača Ričmonda Boaćija!
''Kurir'' je preneo svoja saznanja kako za napadača iz Gane navodno postoji interesovanje i iz Saudijske Arabije i iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, da je minimalna cena dva miliona evra i da to ''nije problem'' za bogate arapske klubove.
Pitanje je, međutim, da li će problem biti Boaćijevi lični zahtevi u vezi sa visinom godišnje plate. Isti izvor navodi da Boaći ne bi da napusti Crvenu zvezdu za manje od 1.500.000 evra na godišnjem nivou?!
''Crveno-beli mu godišnje daju 480.000 evra, a ostatak dobija od kineskog Đangsua iz kojeg se vratio u Beograd'', navodi ''Kurir''.
A onda ključna informacija, ko bi mogao da ispuni te uslove? Al Nasr iz Dubaija!
Vodi ih bivši trener zagrebačkog Dinama Krunoslav Jurčić, a ekipu je nedavno napustio čuveni španski napadač, 34-godišnji Alvaro Negredo, koji se vratio u Španiju i u narednoj sezoni igraće za Kadiz. Navodno su u Al Nasru, prema ovim informacijama, procenili da bi Boaći bio ''idealna zamena'' za Negreda.
Drugi klub koji se pominje kao potencijalna opcija je Al Fejsali koji sprovodi veliku rekonstrukciju igračkog kadra, pa je i njima Boaći interesantan.
Ugovor koji Boaći ima sa Zvezdom važi do kraja ove godine, uz opciju da Zvezda može automatski da ga produži na još godinu dana.
-
33 Komentara
KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Kada zvezdin bard fudbala i bivsi selektor Gane Zivadinovic kaze da takve kao Boaci mozete u Gani naci za 100 dolara jasno vam je o cemu se radi u tim famoznim kupovinama i prodajama ovog tigra od papira.
Man united
Ја кад би набрајао све што је Бард у животу налупетао, требало би ми сигурно 3 дана. Тај играч од '100 долара' вам је забио гол у дербију ако ниси знао.
Man united
Ко каже? Геометри и млади математичари са Југа?
KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Boaci nikada Partizanu nije dao gol.
IMUN NA MINUSE(VE)
Oba gola na JNA neregularna.
Consigliere 1927
Srecno Bocko i hvala na svemu, povreda ga unistile.
Brajkoo
Ko ce da plati za Padacia milion?! Covek je vecito povredjen a o kvalitetima da i ne pricamo.
Piksi G00L iz korner
Na Marakani suskaju milioni, raduju se pravi srpski sampioni.
IMUN NA MINUSE(VE)
Kakva gomila baronije u samo nekoliko redaka...
NemanjaaVidiiiicNo1
Rece devojcica ciji tim nije uzeo ni jedan trofej
NemanjaaVidiiiicNo1
Stize titula i ucesce u ligi sampiona,dok ti samo eto,places
IMUN NA MINUSE(VE)
vidicka, bolje i tako nego kitula da nam uvek stize u vitrine haha
Колатерална Штета
Ovo mi je fascinantna laž Kinezi plaćaju milion evra godišnje da igrač igra u drugom klubu...
Piksi G00L iz korner
Zbog cega se ti onda toliko nerviras zbog toga kad je obicna laz ljepi.
NemanjaaVidiiiicNo1
Fascinantno je koliko ne znas,da ne upotrebim drugu rec,brdo igraca koji idu iz timova a imaju veliku platu,timovi pristanu da im isplacuju platu da bi napustili klub,nije ti fascinantno da sadik vredi 40 miliona evra ali ovo jeste,i nije fascinantno da modeste ode za 40 miliona u kinu a nakon 6 meseci ga kinezi otpuste i on se vrati u keln,sve je vama laz i nemoguce,smesni ste vise kao cirkus sa teorijama zeljka pantica.