Autor: Beta Beta
subota 12.11.2016.
23:40
Izvor: Beta

Fudbaler Velsa Garet Bejl rekao je večeras da je njegova ekipa razočarana remijem sa Srbijom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, Ledli čestitao izabranicima Slavoljuba Muslina.

Beta/Nick Potts/PA via AP

"Veoma smo razočarani u ovom trenutku. Igrali smo odlično u prvom poluvremenu, ali onda smo ukopali. Imali smo 1:0 do 85. minuta... Ovo su dva izgubljena boda", rekao je Bejl posle utakmice.

Fudbaleri Velsa i Srbije odigrali su večeras u Kardifu 1:1 u utakmici četvrtog kola Grupe D kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018.

Vels je poveo golom Gareta Bejla u 30. minutu, a izjednačenje i bod Srbiji doneo je Aleksandar Mitrović u 86. minutu.

"Želeli smo sva tri boda, borili smo se dobro danas, ali svaka čast Srbiji. I dalje smo neporaženi, hajde da ostanemo pozitivni", rekao je vezni fudbeler Džo Ledli.

12 Komentara

P. S.
Sunday, 13.11.2016
14:58

Da se ne lažemo niti su oni dali vodeći gol niti smo mi izjednačili zahvaljujući dobroj igri. Njih je samo stigla zaslužena kazna za valjanje po terenu i krađu vremena. Bilo je potpuno jasno da ih ne zanima drugi gol (iako su mogli da ga daju neposredno pre izjednačenja), već samo da se što manje igra u poslednjih 20-ak minuta.

????JULEN GUERRERO 8????
11:08

Бејл је шљам, Ледли једини господин!

CrVeNa ZvEzDa Bg
10:56

Sta misli ovaj lipicaner, da samo Real Madrid daje golove i dobija utakmice u zadnjim minutama? Izigrali su jedno evropsko prvenstvo i sada su REPREZENTACIJA koja uliva strahopostovanje? nTek ste poceli da gubite bodove,tek je pocelo pucanje po savovima. Sa ovakvim stavovima vam ne bezi 4 mesto na tabeli,druze!

Danilo20
10:30

Ledli je dobar igrac,posten pa ume i da prizna poraz i da cestita na izvucenom bodu,a bejl umisljena princezica naviko se tamo u realu na pobede pa ih sad oce i u velsu

scofield
05:42

Da, kako da ne. Bod u ovoj utakmici je za vas bio premija. Jos kaze u prvom pol su igrali dobro, pa oni sem poklonjenog gola nista zivo uradili nisu. Igraju neki fudbal koji ni sami ne znaju kako daju golove. Cuti tamo

Milos 1996
01:45

Tvoje razocarenje=moja sreca!!!

Millanista 00
01:26

Znate kako se na 100% sansu uvijek desi da se sledeci napad padne gol na suprotnoj strani, nismo bili bolji, nismo bili losiji. Gledao sam sve britanske reprezentacije i trenutno osim Engleske ostale su ispod prosjeka, kad im odgovara rezultat udaraju, padaju traze kartone za nepostojece svoje faulove, bune se kad slome nos protivnickim igracima. Zamilsite sta bi se desilo da je u Bg Mitrovic ili Bane slomio nos Bejlu ili Remziju, pa odma bi Srbiji oduzeli ne 3 nego 6 bodova, a onaj udarac nije ni zuti dobio, sva sreca pa Mitar dade gol, inace bi nastradao televizor/

Realan tip
01:23

Vels odigrao nidje veze utakmicu i sada im krivo. Volio bih da im uvaljamo 6 komada u BG-u samo zbog onog izlezavanja od 60 pa nadalje.

Al(a)din
00:54

Tako treba umisljenim zvezdama

Ulquiorra Cifer
00:45

Igrali odlično.... Dali gol posle naše amaterske greške, imali jednu šansu kad je on pogodio stativu i ležali pola drugog poluvremena, da dobro su igrali i treba biti nezadovoljan..

KOPITE96
02:02

Nekome realnost nije jača stvar. Realno nismo bili ništa lošiji

17:29

Ok, ni mi nismo bili bog zna šta, ali smo mnogo bolje od njih odigrali a oni ladno svi razočarani kao da su imali 15 šuteva u okvir gola a ne 1... Stativa se ne računa kao okvir gola, don't ask, can't explain ;D