Ben na raskrsnici, ima sjajnu ponudu, kao i Zvezda!
Autor: Aleksandar Obrenović
subota 28.12.2019.
16:09
Izvor: Sportske.net
Crvena zvezda nudi Benu nastavak saradnje, ali bi mogla vrlo lako da prihvati uslove koje nudi drugi klub.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS
Povezane vesti
Pošto nisu uspeli da privole Crvenu zvezdu da prihvate ponudu za Ričmonda Boaćija od 900 hiljada evra, sada su ponudili milion evra za drugog igrača Zvezde.
Konjaspor je ponudio pomenuti milion za El Fardua Bena, a igraču nude platu od čak 600 hiljada evra, saznaje "Hotsport".
Ovo je sasvim korektna ponuda za Crvenu zvezdu imajući u vidu da Benu ugovor ističe na kraju ove sezone, kao i da klubovi imaju pravo da pregovaraju sa njim od 1. januara bez dozvole Crvene zvezde, ali uz uslov da ostane do juna.
Ben ima i ponudu Crvene zvezde, a poznato je da ga traže i iz Saudijske Arabije i Katara, pa ne žuri sa odlukom...
Konjaspor je ponudio pomenuti milion za El Fardua Bena, a igraču nude platu od čak 600 hiljada evra, saznaje "Hotsport".
Ovo je sasvim korektna ponuda za Crvenu zvezdu imajući u vidu da Benu ugovor ističe na kraju ove sezone, kao i da klubovi imaju pravo da pregovaraju sa njim od 1. januara bez dozvole Crvene zvezde, ali uz uslov da ostane do juna.
Ben ima i ponudu Crvene zvezde, a poznato je da ga traže i iz Saudijske Arabije i Katara, pa ne žuri sa odlukom...
14 Komentara
Henri CZBGD
Bolje da ide Boaći a sa Benom produžiti ugovor... Boaći malo malo pa povreda, a Ben ipak više znači za našu igru
Dorotej
"Sjajna ponuda". Terziću to je ogledalo tvog rada u Zvezdi. Mali Strahinja je dobio daleko više nego što će Zvezda dobiti da proda sve svoje strance, ako sve u opšte može da proda. Milojević je ostavio slabo stanje Stankoviću, jer je učestvovao pri dovođenju igrača. Šta je tu je, treba u hodu rešavati probleme i uzeti duplu krunu.
Man united
Понуда никаква. Ја бих му понудио 500к. Ако не жели да потпише уговор, избоксовати бар милион ипо обешећења.
KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Za igrača koji prethodnih 4 meseci nije igrao takmičarsku utakmicu ovo je odlična ponuda. Bravo Terza, volim te hahaha
Man united
За некога ко наводно воли Партизан, није баш логично да виси нон стоп на Звездиним вестима. Већа је емоција према Звезди изгледа. Ја знам за оне чувене ботове у политици, али ти си их превазишао одавно.
KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Kada za zvezdu bude u svakom pogledu bude vazilo ono sto vazi za Partizan i vecinu ostalih klubova i kada zvezda vrati ono sto pripada drugima onda cemo moci da se usredsredimo vise ili samo na klub koji volimo, ali naravno mora i da postoji neka vest o tim klubovima da bi mogao komentar da se ostavi, medjutim danas kada je od 30 vesti 25 u vezi zvezde, a 5 u vezi svih ostalih zajedno velika je sansa i da se slucajno pogresi pa ostavi komentar na vest o zvezdi. Ko je bot najbolje se vidi po sadrzaju komentara, nekima su ovde komentari isti iako je ocigledno realnost totalno suprotna.
svetski prvaci 1991
Nije redom,Ben,Boaći,Marin i Borjan da se prodaju i ključ u bravu.Velika tuga.
Pixi GOOL iz kornera
Odmah ga prodati jer bolje da za njega dobijemo i taj milion evra, nego da na kraju ugovora ode dzabe.
llukaaas
Miliom evra sjajna ponuda? Hahaha
Capitano
Propustio si deo gde pise da mu ugovor istice na kraju sezone, i da vec sada ima pravo da pregovara sa drugim klubovima i da ode za dzabe na kraju sezone...
llukaaas
Čovek rekao da hoće da produži
KiDEKi
Obzirom na to da od januara može da potpiše za koga želi, milionče je sasvim okej za naš fudbal.