Bivša Zvezdina nada stigla na "Čair" pred Partizan!

Autor: Nemanja Janošev
utorak 08.02.2022.
18:33
Izvor: Sportske.net

Dva nova pojačanja u Nišu.

FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda

Povezane vesti

Fudbalski klub Radnički angažovao je danas golmana Marka Drobnjaka i krilnog igrača Viktora Živojinovića.

Drobnjak (26) se ekipi priključio na pripremama u Turskoj, branio je na nekoliko kontrolnih utakmica i dobrim partijama i zalaganjem na treninzima zaradio je ugovor sa Nišlijama, saopštio je klub.

Drobnjak je prošao fudbalsku školu Borca iz Čačka, a igrao je još za Radnički iz Kragujevca, Polet iz Ljubića, slovački Podbrezov. Branio je i za Zlatibor, Jošanicu, Novi Pazar i jermenski Seman.

Takođe, bio je golman selekcija Srbije do 19 i 20 godina.

Živojinović (22) je doveden da pojača napad niške ekipe. Nastupao je za Voždovac i Proleter. Za novosadski klub odigrao je 53 utakmice i postigao osam golova. On je bio član reprezentacije Srbije do 21 godine.

Obojica će biti u konkurenciji za utakmicu protiv Partizana, u subotu od 14.30 u Nišu, na početku prolećnig dela sezone u Super ligi Srbije.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke