Bivši štoper Partizana dao golčinu, a onda ekspresno kiksnuo!

ponedeljak 27.02.2017.
20:47

Bivši štoper Partizana koji se nije proslavio u crno-belom dresu, večeras je u dresu rumunske Astre pokazao i golgeterske sposobnosti. Ali, samo minut kasnije pokvario je utisak...

partizan.rs/MiroslavTodorović

Brazilac Fabrisio Dornelas, koji je u prvom delu prethodne sezone branio boje Partizana, u vreme kada su crno-bele minuti delili od evropskog proleća u Ligi Evrope, sada je standardni prvotimac Astre iz Rumunije.

Njegov tim je večeras nastavio seriju pobeda u šampionatu Rumunije, slavio je na gostovanju Konkordiji rezultatom 3:1, a upravo je Fabrisio bio strelac vodećeg gola u osmom minutu meča.

On je mrežu domaćih zatresao posle slobodnog udarca sa desne strane, kada je efektno zahvatio loptu petom i postigao prelep pogodak.

Ali, samo minut kasnije, usledio je njegov nesporazum u odbrani sa jednim od saigrača, što je iskoristio Serediuk i izjednačio rezultat.

Zanimljivo je i da je konačnih 1:3 u korist Astre postavio Konstantin Budesku, koji je zimus najavljivan kao potencijalno Zvezdino pojačanje.