nedelja 01.11.2020.
16:20

Zvezdina prednost se i dalje ne dovodi u pitanje.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Već u prvom poluvremenu Crvena zvezda je stekla dva gola prednosti protiv Radnika u Surdulici, a u 53. minutu Gelor Kanga je povisio na 3:0.

Ovoga puta centaršut sa desne strane, Boaći iz kaznenog prostora vraća loptu na dvadesetak metara za Gelora Kangu, koji snažnim udarcem pogađa mrežu, a pritom je lopta nekoga zakačila na putu ka golu i prevarila golmana Kostića.

Samo tri minuta kasnije, uzvratili su Surduličani. Najpre su iznudili korner sa leve strane, posle centaršuta je Boaći okrznuo loptu glavom i prebacio je na drugu stativu gde ju je sačekao Evgenij Pavlov i prosledio u mrežu - 3:1 za Crvenu zvezdu.

Donar pokušaj imao je rezervista Mihajlo Oreščanin u 61. minutu, ali je zamalo bio neprecizan. Utisak je da su domaći sve otresitiji kako se meč bliži kraju.

Ali, umesto 3:2, samo dva minuta kasnije Zvezda potvrđuje trijumf preko Alekse Vukanovića. Gobeljić je centrirao sa leve strane, a Vukanović je uspeo da je iskontroliše u petercu i prosledi u mrežu za ubedljivih 4:1.