Božović: "Ima još mnogo da se igra, gubićemo i mi"

Autor: Beta Beta
subota 26.09.2015.
21:49
Izvor: Beta

Ovo su reči Miodraga Božovića na konferenciji za novinare nakon utakmice protiv Novog Pazara.

crvenazvezdafk.com

Trener Crvene zvezde Miodrag Božović rekao je da je njegovoj ekipi bilo teško u današnjoj utakmici sa Novim Pazarom i da je najvažnija pobeda.

"Bilo je teško, Novi Pazar se izvanredno branio, ali smo srećom uspeli da damo gol u nadoknadi poluvremena. Drugo je bilo mnogo bolje, imali smo više prostora, ali i pored toga nismo stvarali neke šanse. Najvažnije je da smo osvojili tri boda", rekao je Božović novinarima posle utakmice.

Zvezda je na svom stadionu savladala Novi Pazar sa 2:0 i posle nekompletnog 11. kola Super lige ima devet bodova više od Javora, a 12 od Partizana i Vojvodine.

Božović je kazao da ta bodovna razlika "možda može, a možda i ne" da utiče na Partizan pred sutrašnji duel sa Voždovcem.

"Ponavljam, sistem takmičenja je takav da možda 20 bodova može da da nadu da ste sigurni. Ima još mnogo da se igra, gubićemo i mi
", kazao je Božović.

On je dodao da je zadovoljan nastupom kapitena Aleksandra Lukovića, koji je prvi put od povratka u Zvezdu odigrao celu utakmicu, kao i Markom Grujićem, za koga je rekao da je "radio ono što treba da radi".

Trener Pazara Mladen Dodić kazao je da je Zvezda potvrdila svoj kvalitet.

"Malo nam je falilo. Trebalo je da Zvezdu stigne kazna posle promašene šanse u 63. minutu, ali nismo uspeli. Sve u svemu, ima stvari kojima sam zadovoljan na ovoj utakmici", kazao je Dodić.

Zvezda će u narednom kolu gostovati Spartaku, dok će Novi Pazar dočekati Radnički.