Burno u Nišu, ''radile'' i pesnice!

nedelja 30.08.2020.
12:00

Radnički juče osvojio nove bodove, ali meč je obeležio i incident na kraju prvog poluvremena.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

U utakmici šestog kola Linglong Superlige, Radnički je juče na svom ''Čairu'' savladao novosadski Proleter sa 2:0.

Golove za Nišlije postigli su Gavrić u 53. i Stojiljković u 69. minutu, a pre toga, kada je sudija označio kraj poluvremena, došlo je do incidenta na terenu.

Počelo je protestima fudbalera Proletera koji su bili nezadovoljni pojedinim sudijskim odlukama, a onda se sve pretvorilo u sukob igrača dva kluba, od trenutka kada se golman Radničkog Borivoje Ristić sukobio sa Mirosavljevim iz Proletera, posle čega je fudbaler Radničkog Stevanović odgurnuo Mirosavljeva s leđa.

Nastao je opšti metež, proradile su i pesnice u jednom trenutku, ali se ipak sve smirilo tokom poluvremena.

Pojavile su se i informacije da je u drugom poluvrememnu Proleter izvršio šest izmena, ali na zvaničnom sajtu Superlige piše da je bilo pet izmena.