Dirljivo - Šta je Ožegović poručio ''grobarima'' na rastanku, ali i navijačima Darmštata na promociji?
Autor: Darko Mitrović
sreda 04.09.2019.
11:31
Izvor: Sportske.net
Uz mnogo emocija, Ognjen Ožegović se posle dve godine oprostio od Partizana.

Beta/Branislav Božić/Mo
Povezane vesti
Ognjen Ožegović je u finišu letnjeg prelaznog roka prihvatio ponudu nemačkog drugoligaša Darmštata i tako završio svoju dvogodišnju misiju u Partizanu, od čega je godinu dana proveo i na pozajmiciu Arsenalu iz Tule.
Na rastanku, imao je šta da poruči i saigračima i svima sa kojima je sarađivao u klubu, ali i navijačima, koji su ga teško prihvatili po dolasku iz Čukaričkog, a onda i često kritikovali. Učinio je to na svom profilu na Instagramu.
''Želim da se zahvalim svim mojim saigračima koji su mi uvek bili oslonac i podrška, koji su mi učinili da prethodne dve godine budu najradosnije u mom životu.
Svim trenerima,svim radnicima na Teleoptiku i u klubu koji su uvek radili za nas i verovali u nas.
Želim da se zahvalim svim navijačima koji su mi svojim zvižducima pokazali koliko je težak ovaj sveti dres,a svojim aplauzima i podrškom koliko je ustvari lepo živeti, voleti i igrati za Partizan.
Svima želim mnogo radosti, zdravlja i uspeha...Neće biti lako ali će uvek biti lepo! Hvala ti crno bela ljubavi!'', napisao je Ožegović.
Nedugo zatim, objavio je i fotografiju posle promocije u novom klubu, u dresu Darmštata, uz poruku:
''Srećan sam što sam potpisao za Darmštat''.
--
3 Komentara
Dorotej
Čovek je promašio profesiju. Trebao je da bude pisac sladunjavih TV novela isto kao i Čaušić.
RIP KOBE
doneo si im verovatno titulu sa svojim promasajima u krusevcu i protiv tsc-a. odradio svoj posao i otisao.
Чарапан
Sebičnjak kakvog Partizan nije imao skorije