Izvor: Sportske.net, TV Arena sport

Posle meča u Šapcu je i gvinejski reprezentativac bio tema.

Beta/Branislav Božić/Ds

Partizan je nastavio seriju pobeda u Superligi, ali još jednom posle velike muke i borbe.

Odluka je pala u finišu meča, u 86. minutu, kada je kapiten Saša Ilić realizovao jedanaesterac, da bi tri minuta kasnije mladi napadač Đorđe Jovanović postavio konačnih 1:3.

Neposredno posle meča, trener Partizana Miroslav Đukić je za ''Arenu Sport'' otkrio šta je bio problem u prvom poluvremenu.

''Zaista, prvo poluvreme smo proveli u odigravanju, bez prave šanse. Mačva je organizovana ekipa koja se dobro zatvarala kroz sredinu,.

Kad smo u nastavku igrali više po bokovima, počeli smo da stvaramo šanse i dajemo golove.

Rekao sam igračima da moramo da igramo spolja, po bokovima, da je nemoguće probiti kroz sredinu, U drugom poluvremenu smo tako uradili i dobili utakmicu'',