Đurovskom ponuđeno mesto selektora, evo kako je odgovorio!
Autor: Darko Mitrović
ponedeljak 20.11.2017.
21:14
Izvor: Sportske.net, SportSport.ba
Bivši trener Crvene zvezde pakuje kofere, sprema se za novi izazov, sudeći prema današnjim informacijama.
BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO
Povezane vesti
Jokić potvrdio da Spartak nije oštećen, a da li je Zvezda? ''On nije njega sapleo, ovaj udara i pada...''
Rijera bi u Srbiji imao problem sa bonusima: "Neće meni da određuju postavu nečija pravila"
TVITOVI - "Više sreće nego pameti", zvezdaši pronašli pojačanje u Spartaku
Milojević: "Nonšalancija ili umor? Potrebna duboka analiza da vidimo o čemu se radi!"
Mnogi su očekivali da će Boško Đurovski letos nastaviti ono što je u Crvenoj zvezdi započeo u finišu prošle sezone, ali je uprava crveno-belih odlučila da ukaže poverenje Vladanu Milojeviću koji ostvaruje impresivne rezultate sa aktuelnim liderom Superlige.
Posle svega, Đurovskom je ostalo da pronađe novi angažman, a izgleda da je u tome i uspeo.
Naime, on je bio jedan od kandidata za novog selektora Bosne i Hercegovine, pošto prethodno Slavoljub Muslin i Meho Kodro nisu prihvatili njihovu ponudu, ali ni sa Đurovskim nije došlo do dogovora.
Kako je za ''Sportsport.ba'' otkrio Zvjezdan Misimović, član Stručne komisije za izbor selektora, Đurovski im se zahvalio na ponudi, jer je već prihvatio drugu ponudu - sa Dalekog istoka.
''Do sada smo razgovarali s Boškom Đurovskim, ali je on ranije već prihvatio ponudu da ide u Japan. Pričaćemo i dalje, nigde ne žurimo, a mislim ni da nije pametno ići s imenima u javnost, jer vidimo šta se može desiti'', istakao je Misimović.
2 Komentara
iii i stativa ... steta solidan tim imaju a niko ih nece.nsportski pozdrav
prike
Isto ko i nas.