Dobre vesti za navijače Partizana, Petrić najavio "pojačanje broj 1"!
Izgleda da je dogovor blizu.
Povezane vesti
Trener Partizana Gordan Petrić govorio je na konferenciji za medije pred meč sa kragujevačkim Radničkim (nedelja, 17.00) o brojnim temama, a prisutne novinare interesovao je finiš prelaznog roka u Humskoj.
Prethodnih nedelja govorilo se o dolasku Gojka Cimirota iz Standarda, a Petrić je na neki način najavio njegov dolazak, ukoliko se ne dogodi neki zaokret.
"Očekujem, Gojko je taj koji je broj 1. Klub će sve učiniti, radi sve da se to završi, ali ima i druga strana, Standard ima svoje prioritete. Da li će doći, ako ne dođe sada, može i u januaru, kada se sve slegne", kazao je Petrić.
Što se tiče odlazaka, nema novih informacija.
"Pisalo se i bile su najave da možda ode Vujačić u Soči, ja do sada nisam dobio nijednu informaciju. Ni od Vujketa nisam dobio tu informaciju. Ako ode, ja mu želim svu sreću, svi smo taržili neki novi put i nove izazove, ako ode, onda nam je manjak na centarhalfu, ali za sada je sve ok", istakao je trener "crno-belih".
0 Komentara