Donald GOLČINOM probudio Zvezdu!

utorak 19.07.2016.
21:11

Holanđanin Mičel Donald vratio je šampiona Srbije u igru u revanš susretu sa Valetom golčinom koju je postigao na isteku pola časa igre u prvom poluvremenu.

Beta/BranislavBožić/Ds

Aktuelni šampion Srbije ponovo je loše otvorio duel sa Valetom i ušao u zaostatak posle gola koji je u 11. minutu postigao Karuana.

Usledio je period prilično nepovezane igre izabranika Miodraga Božovića koji su postepeno počeli da se vraćaju u kolosek, a onda je pao i izjednačujući gol.

Holandski internacionalac Mičel Donald bio je strelac izjednačujućeg pogotka za Crvenu zvezdu u 30. minutu susreta.

Vezista Crvene zvezde zategao je sa dvadesetak metara a lopta se od stative odbila u mrežu nemoćnog golmana Valete.

Podsećamo da je Crvena zvezda na Malti slavila sa 2:1 i da i dalje ima prednost kada je u pitanju ukupan rezultat.