Enake je otkrovenje , evo šta Bata MORA da uradi! (TVITOVI)

nedelja 04.11.2018.
21:02

Rumunski internacionalac Gabrijel Enake uspeo je da oduševi navijače Partizana iako je u derbiju sa Vojvodinom na terenu proveo nešto više od pet minuta.

Sportske.net/Pavle Knežević

Fudbaleri Partizana stavili su tačku na prvi deo sezone u Super ligi pobedom nad Vojvodinom u derbi susretu 15. kola.

Kada je Rikardo Gomeš izlazio iz igre u 88. minutu navijači su ga nagradili aplauzom verujući da je reprezentativac Zelenortskih ostrva odlučio utakmicu.

Da tako ne bude postarao se momak koji je ušao umesto Gomeša i u prvom kontaktu sa loptom postigao gol za konačnih 2:0!

Gabrijelu Enakeu bilo je dovoljno tridesetak sekundi da stigne do drugog prvenstvenog gola u crno-belom dresu i to na drugoj utakmici za redom u kojoj je dobio šansu da igra.

Danas je na terenu proveo pet ili šest minuta, to je bilo dovoljno za novi gol u dresu Partizana i pohvale koje je posle utakmice dobio od strane navijača.

Pristalice vicešampiona Srbije smatraju da Enake mora da zauzme mesto u startnoj postavi, a evo i kakvu rokadu preporučuju Bati Mirkoviću.