Gol i veliko ništa u Beogradu, vratila se "stara Srbija"... (TVITOVI)

nedelja 11.10.2020.
21:33

Slabo izdanje "orlova" u prvom poluvremenu.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Nakon prvih 45 minuta, selekcija Srbije gubi u Beogradu od reprezentacije Mađarske rezultatom 1:0 u okviru trećeg kola Lige nacija.

Nimalo impresivno poluvreme sa obe strane, videlo se da su ekipe istrošene nakon baraža za EURO, pa smo malo toga videli.

Razliku je napravio Norbert Kenjveš koji je iskoristio veliku grešku Gaćinovića i savladao Rajkovića u 20. minutu.

Zapretila je Srbija preko Tadića, uzvratio je Kalmar, međutim na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću gostiju.

Utakmica ne donosi mnogo toga, ali izabranici Ljubiše Tumbakovića moraju bolje ako žele da opravdaju kvalitet...