Goleada i u Čačku, Napredak prokockao dva gola prednosti!

Autor: Beta Beta
ponedeljak 04.12.2017.
15:23
Izvor: Beta

Efikasno kolo u zimskim uslovima. Juče u Surdulici sedam, danas u Čačku šest golova.

Sportske.net

Fudbaleri Borca i Napretka igrali su danas nerešeno 3:3 u zaostaloj utakmici 20. kola Super lige Srbije.

Utakmica u Čačku trebalo je da bude odigrana juče u 13.00, ali je pomerena za 24 sata jer je stanje terena bilo loše zbog snega.

Fudbaleri Napretka odlično su počeli meč, pošto su posle prvog poluvremena imali dva gola, prednosti, ali je Borac na kraju uspeo da se izvuče i dodje do boda, veoma bitnog u borbi za opstanak u Super ligi.

Napredak je poveo u četvrtom minutu pogotkom Uloša Djerića, da bi Aleksa Vukanović u 23. povisio na 2:0.

Borac je preko Uroša Delića u 57. minutu smanjo zaostatak, ali je Napredak minut kasnije preko Igora Ivanovića ponovo došao do dva gola prednosti.

Čačani su ipak pred svojim navijčima u 81. i 86. minutu golovima Amera Dupovca došli do boda.

Napredak je osmi na tabeli Super lige sa 28 bodova, dok je Borac 14. sa 15.