Autor: Beta Beta
sreda 26.10.2016.
17:41
Izvor: Beta

Posle Partizana, Borca i Voždovca, novi četvrtfinalista Kupa Srbije je ekipa Čukaričkog.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se danas u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su danas na Banovom brdu u osmini finala pobedili Javor iz Ivanjice sa 1:0.

Čukarički je do gola došao u 19. minutu, a strelac je bio Ognjen Ožegović, koji se dobro snašao u gužvi u šesnaestercu Javora, te posle odbitka savladao golmana gostujuće ekipe.

Domaćin je tokom većeg dela meča bio bolji rival, stvorio je nekoliko prilika, ali nije uspeo da ostvari ubedljiviji trijumf.

Ekipa Gordana Petrića meč je završila s desetoricom igrača na terenu, pošto je Obeng Regan u 72. minutu dobio drugi žuti karton.

Ranije danas plasman u četvrtfinale obezbedili su Borac iz Čačka i Voždovac, a Partizan je juče bio bolji od Žarkova.

Četvrtfinalni mečevi igraće se 5. aprila naredne godine.