''Iz 2 u 1'' u Humskoj - Oglasio se Tončev!

ponedeljak 04.04.2016.
14:00
Izvor: Sportske.net, informer.rs

Kao i obično u Srbiji, kada se dogodi jedan ovakav ''prelaz'', pa još ako je jedan od aktera Partizan, ili Zvezda, odmah počinju spekulacije oko regularnosti utakmice.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Proteklog vikenda smo u Humskoj imalu priliku da vidimo veoma zanimljivu utakmicu između Partizana i Radnika iz Surdulice.

Gosti su posle prvog poluvremena vodili sa 2:0, imali i stopostotnu priliku da tu prednost uvećaju, ali je Partizan, zahvaljujući adekvatnim izmenama trenera Tomića, u nastavku uspeo da preokrene rezultat i trijumfuje rezultatom 3:2.

Par dana posle te utakmice, prvi čovek superligaša iz Surdulice Novica Tončev odbacio je sve sumnje u regularnost duela u Humskoj.

On je u izjavi ''Informeru'' naglasio da je Partizanova pobeda ''čista kao suza'', uz žal što njegov tim nije uspeo da ostvari bolji rezultat i iznenadi velikog favorita.

''To su obične laži i gluposti! Mogli su svi da vide da su golovi čisti kao suza, trčalo se 90 minuta i nema nikakvog govora o nameštanju. Ljudi su mogli da uživaju u fudbalu, videli su pet golova i dobru igru.

Nama je samo žao što nismo pobedili ili barem izvukli remi. Popustila je koncentracija našim igračima, promašivali su neke zicere, a verovatno su malo i uplašeni u mečevima kada su rivali Partizan i Crvena zvezda'',
objašnjava Tončev.

On je dodao i da njegov klub, koji je za mnoge prijatno iznenađenje ove sezone, ima ambiciju da se u nekoj od narednih sezona domogne i plasmana na evropsku scenu, uz angažovanje novih atraktivnih pojačanja.

15 Komentara

jv
Tuesday, 05.04.2016
11:40

Pa ko je jos ocekivao da ce ostati 2:0? Nista ovde nema sporno, neozbiljnost Partizana je dovela do cupanja, pobedio je mnogo kvalitetniji tim.

i.sarajevo
Monday, 04.04.2016
18:19

smijesnih ljudi,utakmica kad je namjestena nema spornih detalja oni su neuocljivi,dovoljno jedan igrac da se neizvuce navrijeme jednom dva puta kao zakasnio i jos mnogo toga....jeli uefa jasno rekla mi mozemo procjenjivati dali je utakmica namjestena samo putem uplata,,,koja bi to budala bila nesto da ukrade i da svi vide smijesnih ljudi ovdje kaze koji su to trenutci sporni moze biti sporna samo cijela utakmica njen pocetak i kraj nije sporna utakmica sudija pogrijesio to je sudijina greska greske su sastavni dio igre ali kad dvojica sjednu i dogovore nesto drugo,,,,samo cinjenica u srbiji ako vodis dva nula nesmijes da izgubis jer je odma namjesteno,,,samo ocekivao sam svi oni koji su zvezdu blatili bez osnova danas da blatye jsd stvarista iz dva u jedan pet plus kolika je kvota bila trideset cetrdeset neznam zna li ko

Goran Zdravkovic
14:50

ma zato se na sva usta grmelo o utakmici Spartak - Radnicki, koji ste licemeri i hostapleri to svet nije video... i ovaj mec je za mene namesten kao i vecina meceva bg blizanaca...

paok
15:56

Mozda je jeste namesten ali ni ti ni ja ne znamo nego mozemo samo nagadjati. Samo mi reci 3 situacije koje su po tebi sumljive. I nemoj tako da pricas, i Radnicki odigra neku sumljivu a za Spartak da ne pricam.

14:21
14:08

Ma, kakva crna namestaljka, ne postoji nijedan detalj na utakmica koji bi na to mogao da ukaze!!! Mozda i nije najjaci argument od svih u opticaju, ali zar ne govori dosta to sto je Tomic uveo Birmancevica u nadoknadi:-D

Revolt revolta
16:57

Uplate na poluvremenu? Ne moras da imas spornih detaljana utakmici da bi ''podesio'' rezultat kako ti odgovara.Ziv bio

18:14

Nisam ja rekao da je utakmica namestena,vec samo odgovaram na tvoj post .Nisam gledao utakmicu tako da ne mogu da komentarisem da li je bilo spornih situacija,ali malo tu nesto smrdi ,posle izjava trenera dan pre utakmice o masovnom gripu koji je zahvatio igrace i silnih uplata na pobedu Partizana pri rezultatu 0-2.

17:19

To nije dovoljan dokaz, ja sam gledao utakmicu i apsolutno nista nije bilo sporno u 90 odigranih minuta.