Jalova inicijativa "Pancera", Jović pokazao ko je gazda u Nemačkoj! (TVITOVI)

sreda 20.03.2019.
21:34

Pomalo iznenađujuće, ali Srbija ima prednost nakon prvih 45 minuta u Volfsburgu.

Epa/Focke Strangmann

Fudbalska reprezentacija Srbije izašla je večeras na megdan "Pancerima" bez najboljih pojedinaca, ali se tim koji je izveo Mladen Krstajić pokazao u dobrom svetlu posle prvih 45 minuta.

"Orlovi" vode u Volfsburgu golom Luke Jovića od 12. minuta susreta, a moglo je da bude i ubedljivije da je Adem Ljajić u završnici prvog dela realizovao stopostotnu šansu u kojoj se našao.

Nemci su imali inicijativu tokom većeg dela prvog poluvremena, mada se ne može reći da su iz tog poseda ugrožavali gol našeg državnog tima.

Domaćin je do dve najbolje prilike u prvom delu stigao posle grešaka Nemanje Maksimovića i Adema Ljajića, a oba puta je Marko Dmitrović izlazio kao pobednik iz "duela" sa Timom Vernerom.