Još jedna mlada nada napušta "Marakanu"?

Autor: Mihajlo Vidojević
petak 29.03.2019.
09:49
Izvor: Sportske.net

Talentovani štoper FK Crvena zvezda karijeru bi trebalo da nastavi na krajnjem zapadu Evrope.

Beta/Branislav Božić/Ds
Beta/Branislav Božić/Ds

Povezane vesti

Najave da će Crvena zvezda prodati Aleksu Terzića Fiorentini zabrinule su navijače koji smatraju da nije dobro da mladi talenti tako rano napuštaju klub.

Dok se čeka na potvrdu informacije da će talentovani levi spoljni zaista napustiti "Marakanu", stiže informacija da još jedan golobradi defanzivac odlazi u inostranstvo.

"Informer" prenosi, pozivajući se na "Žurnal", da je mladi štoper Đorđe Jovičić (17) dogovorio transfer u portugalsku Bragu, ali nema informacija o tome da li će Zvezda zaraditi na njemu.

Reč je o standardnom štoperu omladinske selekcije FK Crvena zvezda koji je od početka ove sezone igrao utandemu sa Markom Milikićem.

Jovičić je bio deo ekipe koja jesenas igrala grupnu fazu Lige šampiona. U elitnom takmičenju za mlade štoper crveno-belih upisao je četiri nastupa.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

2 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
MALI PLAVI
Friday, 29.03.2019
18:19

Šteta, ima visinu, tehniku, samo da stekne iskustvo i nabaci mišićnu masu, mogao bi biti odličan štoper. Ali mozda se i vrati za 2-3 godine, ako se ne probije tamo u Bragi.

avatar
VedranSrbin83
Friday, 29.03.2019
17:09

Ovo već postaje alarmantno....