Još trojica odlaze iz Zvezde!
Autor: Darko Mitrović
subota 23.06.2018.
20:39
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs
Ovih dana sve bi trebalo da bude formalizovano.

Beta/Branislav Božić/Mo
Povezane vesti
Milojević veliča Kataja: ''Jedan od najboljih igrača u istoriji!''
TVITOVI - ''Delije'' opčinjene Kataijevom magijom! A šta reći o odbrani...?
Voši nedovoljna i tri gola, "Magiko" poništio evrogol Njegoša Petrovića, Zvezda hladi šampanjac!
UŽIVO - Zvezda postigla 100. gol u Superligi, pa odmah napravila preokret u Novom Sadu!
Fudbaleri Crvene zvezde otputovali su u austrijski Vindišgardsten, gde će obaviti glavni deo priprema za novu sezonu, a trener Vladan Milojević značajno je skratio spisak igrača u odnosu na početak priprema.
Ukupno 26 fudbalera, uključujući i golmane nalazi se u Austriji, a pojedini igrači koji su precrtani sa spiska, uskoro će se i definitivno rastati sa Zvezdom.
Kako prenosi ''Žurnal'', u pitanju su vezisti Andrija Luković i Filip Bainović, kao i brazilski bek Ze Markos. Svi oni su tokom prošle sezone bili na pozajmicama, ali im to nije pomoglo da se ovog leta nametnu treneru Milojeviću.
Zbog toga se sada sa svom trojicom igrača radi na sporazumnim raskidima ugovora, pa će oni, ukoliko dođe do dogovora sa upravom Zvezde, bez obeštećenja moći da potraže neku novu sredinu.
Podsetimo, tokom letnje pauze Zvezdu su već napustili Donald, Le Talek, Adžić, Luka Ilić, Račić, Frimpong, golman Kahriman, a Anđelković je završio igračku karijeru.
6 Komentara
Nikola RED_DEVIL
Moze neko da mi kaze gde su otisli Donald, Racic, Adzic? Molim vas nisam upucen, i za koliko su prodati?
PintoDaCosta
Lukovic dobro sasvim odigrao...
Bainovic onako...
Ze Markos mlad i fino se pokazao...
Cudi me da bar nismo pokusali da ih prodamo..ali ok.
Ne vidim zašto ne dati šansu Lukoviću kad je dobro igrao u Voždovcu.
Srki987
Luković nije dobio šansu uopšte, a bio je dobar u Voždovcu, ostalu dvojicu nisam pratio.
Iskreno, sva trojica su nista vise do prosecni igraci, ne dorasli Zvezdi....
ddr16
dobar je za vozdovac,mogao bi i kod nas da igra u jsl verovatno solidno,ali ako hocemo nesto u evropi na toj poziciji nam treba neko ko pravi razliku,lukovic je igrac za rotaciju,a ne verujem ni da je njemu ni zvezdi u interesu da igra svaku trecu utakmicu u jsl