JSL - Gradski derbi bez pobednika

nedelja 19.10.2014.
16:59

Ekipe Rada i OFK Beograda su odigrale meč u kome nije bilo pobednika sa po jednim golom na obe strane.

Sportske.net

Rad je na Vračaru dočekao ekipu OFK Beograda, a pre početka meča videli smo malu svečanost pošto je predsednik Rada, Đorđe Caran, uručio Nikoli Raspopoviću dres sa brojem 100 pošto je ovo bio njegov 100. meč za "Građevinare".

Ekipa domaćih je bila nešto bolja u prvom delu prvog poluvremena, pretili su Jelić, Perović i Simić, ali promene rezultata nije bilo, sve do 22. minuta.

tada je Micevski iskoristio nepažnju domaćih fudbalera i doveo goste u vođstvo od 1:0 sa nekih 5 metara od gola.

Perović i Borko Veselinović, nekadašnji fudbaleri Crvene Zvezde i Partizana su pretili golu Čupića, ali nije bilo promene rezultata. Na drugoj strani Micevski je bio opasan, ali je odličan bio golman Radunović.

Na samom početku drugog poluvremena domaći stižu do zasluženog izjednačenja.

Simić je uposlio Markovića po desnoj strani, ovaj uputio odličan centaršut ka Borku Veselinoviću koji trese mrežu gostiju za 1:1.

Imao je Rad još jednu priliku preko Jelića, ali je rezultat ostao nepromenjen do samog kraja meča, bilo je 1:1.