Kajević nakon operacije: "Osećam se dobro, sve je urađeno kako treba"
Autor: Mihajlo Vidojević
ponedeljak 11.12.2017.
17:32
Izvor: Sportske.net, fkcukaricki.rs
Prvotimac Čukaričkog Asmir Kajević operisan je danas u Kliničkom centru Srbije.
fkcukaricki.rs
Povezane vesti
Sportske saznaju - Nenad Lalatović stiže u Surdulicu!?
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Uroš Kabić po drugi put u inostranstvu, OFK Beogradu 400.000 evra?
Fudbaler Čukaričkog Asmir Kajević doživeo je prelom podlaktice leve ruke u subotu, a danas je podvrgnut operativnom zahvatu na Kliničkom centru Srbije u Beogradu.
Kajević je prelom doživeo nakon vazdušnog duela sa igračem Radničkog i pada koji je usledio nakon toga.
"Nezgodno sam pao posle duela sa igračem Radničkog. Odmah sam osetio da je puklo, znao sam da je prelom. Ovo mi je prva operacija u karijeri, ali osećam se dobro. Sve je urađeno kako treba", rekao je Kajević.
Povreda se dogodila u 25. minutu meča odigranog u subotu 9. decembra i Kajević je hitno prebačen u Beograd. Ustanovljeno je da su prelomljene dve kosti podlaktice i odmah mu je stavljen gips, ali je procenjeno da je neophodna operacija i da je najbolji termin ponedeljak ujutru.
Fudbalski klub Čukarički zahvalio se timu Kliničkog centra Srbije i svom igraču poželeo uspešan i brz oporavak.
Kajević je prelom doživeo nakon vazdušnog duela sa igračem Radničkog i pada koji je usledio nakon toga.
"Nezgodno sam pao posle duela sa igračem Radničkog. Odmah sam osetio da je puklo, znao sam da je prelom. Ovo mi je prva operacija u karijeri, ali osećam se dobro. Sve je urađeno kako treba", rekao je Kajević.
Povreda se dogodila u 25. minutu meča odigranog u subotu 9. decembra i Kajević je hitno prebačen u Beograd. Ustanovljeno je da su prelomljene dve kosti podlaktice i odmah mu je stavljen gips, ali je procenjeno da je neophodna operacija i da je najbolji termin ponedeljak ujutru.
Fudbalski klub Čukarički zahvalio se timu Kliničkog centra Srbije i svom igraču poželeo uspešan i brz oporavak.
0 Komentara