sreda 15.07.2020.
22:51

Otišli su u nezgodno vreme, malo pre početka pandemije, ali sezona je nastavljena i oni su ponovo na terenu.

Beta/BranislavBožić/Ev

Prošlog meseca nastavljeno je takmičenje i u Japanu, a u tamošnjoj drugoj ligi takmiče se doskorašnji golman Partizana Filip Kljajić, kao i bivši napadač Radničkog iz Niša Nermin Haskić.

Njih dvojica su tokom zime otišli u Japan, u ekipu Omije, koja je vrlo dobro započela sezonu.

Odigrano je do sada pet kola, a Omija je upisala četiri pobede i jedan poraz, koji je danas pretrpela na gostovanju Točigiju, rezultatom 1:0.

Kljajić je danas čuvao mrežu Omije, baš kao i u prošlom kolu, u pobedi nad Verdijem (1:0) i to su mu za sada jedina dva prvenstvena nastupa u novom klubu, ali deluje da se ustalio u startnoj postavi i da ćemo ga i u nastavku sezone viđati na terenu.

Haskić je danas odigrao skoro celo drugo poluvreme, a od dolaska u Omiju ima još samo jedan nastup, i to na početku sezone u februaru, kada je odigrao 60 minuta u pobedi nad Mitom u gostima od 2:1.

Na tabeli posle pet kola vodi Varen Nagasaki sa 13 bodova, a Omija je druga sa 12 bodova.