četvrtak 24.08.2017.
23:19

Crvena zvezda je savladala Krasnodar na svom stadionu i plasirala se u grupnu fazu Lige Evrope.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Izabranici Vladana Milojevića ostvarili su ogroman uspeh pobedom na svom stadionu od 2:1 (1:0) protiv ruskog Krasnodara.

U prvom poluvremenu je prednost "crveno-belima" doneo Nemanja Radonjić, a na samom startu drugo poluvremena viđen je najbolji trenutak utakmice kada je Gelor Kanga savladao golmana Krasnodara sa velike udaljenosti maestralnim udarcem.

Navijači su nakon prvog poluvremena hvalili strelca prvog gola Radonjića, kao i Milića i Vujadina Savića, a više o tome možete pročitati OVDE.

Nakon velikog trijumfa, najviše reči hvale dobio je maestralni Gelor Kanga, pojedini kažu da bi mu već sada trebalo dodeliti nagradu "Ferenc Puškaš" za gol godine.

Velike pohvale dobio je strateg Crvene zvezde Vladan Milojević, koji je za samo tri meseca uspeo da napravi ekipu koja je uspela nešto što njegovim prehodnicima nije pošlo za rukom prethodnih 10 godina.

"Delije" su oduševljene i partijom čuvara mreže Milana Borjana, koji je u smiraj utakmice skinuo jedan zicer fudbalerima Krasnodara i tako verovatno odveo Zvezdu u grupnu fazu Lige Evrope.