Ko će biti novi trener Napretka? Rešenje je na vidiku!
Autor: Darko Mitrović
ponedeljak 26.12.2016.
11:14
Izvor: Sportske.net, politika.rs
Posle neočekivanog odlaska Dragana Ivanovića, Kruševljani su uoči praznika u potrazi za novim trenerom.
Beta/BranislavBožić/Ev
Povezane vesti
Sportske saznaju - Nenad Lalatović stiže u Surdulicu!?
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Uroš Kabić po drugi put u inostranstvu, OFK Beogradu 400.000 evra?
Odličnu polusezonu odigrala je ekipa Napretka, koja je jesenas, pod vođstvom Dragana Ivanovića bila tik uz najveće favorite za titulu - Zvezdu, Partizan i Vojvodinu.
Ipak, posle odlaska Nenada Lalatovića sa klupe Vojvodine, trener Kruševljana je iz svog Novog Sada dobio ponudu koju nije mogao da odbije, preuzeo je ''Lale'', a Napredak je ostao bez šefa struke.
Ovih dana će i to pitanje biti rešeno, a prema saznanjima ''Politike'', izgleda da je već izvesno ko će naslediti Ivanovića u Kruševcu.
To bi trebalo da bude doskorašnji trener Voždovca Bratislav Živković, koji je u finišu jesenjeg dela sezone otišao sa klupe ''Zmajeva'', gde ga je nasledio Ilija Stolica.
Zvaničnu potvrdu ove informacije očekujemo u toku ove nedelje.
Ipak, posle odlaska Nenada Lalatovića sa klupe Vojvodine, trener Kruševljana je iz svog Novog Sada dobio ponudu koju nije mogao da odbije, preuzeo je ''Lale'', a Napredak je ostao bez šefa struke.
Ovih dana će i to pitanje biti rešeno, a prema saznanjima ''Politike'', izgleda da je već izvesno ko će naslediti Ivanovića u Kruševcu.
To bi trebalo da bude doskorašnji trener Voždovca Bratislav Živković, koji je u finišu jesenjeg dela sezone otišao sa klupe ''Zmajeva'', gde ga je nasledio Ilija Stolica.
Zvaničnu potvrdu ove informacije očekujemo u toku ove nedelje.
2 Komentara
Stevan Sremac
Bratislav je odličan trener i pre svega čovek i pedagog.
Goran Zdravkovic
nije lose ali bolje da su probali sa Vukomanovicem...