Koliko je trebalo da "Bambi" završi u Zvezdi?
Autor: Aleksandar Obrenović
petak 15.02.2019.
13:49
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs
Šta o tome misli Zoran Tošić?
Beta/Branislav Božić/Ds
Povezane vesti
Ko su nova lica u Partizanovom timu i mogu li da postanu prava pojačanja?
Saša Ilić poveo 26 igrača u Sloveniju - Objavljen kompletan spisak i termini pripremnih utakmica
Najavljeno - učinjeno: Sek je Partizanov do 2029. godine!
"Partizanov Haland" otkriva kako se odlučio za crno-bele i na čiju preporuku je došao
Fudbaler Partizana Zoran Tošić je konačno spreman, imao je problema tokom prvog dela sezone sa povredama, čekali su ga u Partizanu, Mirković ga je lagano vraćao u ritam kroz utakmice i nakon ovog pripremnog perioda treba očekivati bolje partije od Zrenjaninca.
Popularni "Bambi" je govorio za "Žurnal" i o svom putu u karijeri, ističe i situaciju iz 2007. godine kada je prešao u Partizan.
"Bio sam na EP za mlade, Đukić je bio selektor. Basta i Deki Milovanović svaki dan: "E, je l' bi došao kod nas?" Sad, da li im je Piksi rekao, koji je tada bio predsednik... Niko iz kluba me nije direktno kontaktirao. Naravno, nikad nisam ni razmišljao o Zvezdi. Otkad znam", rekao je Tošić.
Ispričao je i jednu zanimljivu priču iz Moskve.
"Po prelasku u CSKA vozio sam se Moskvom. Odjednom, neki džip me isekao. Stao pored mene" Spustiše "baje" prozore, ja isto, šta ću... Urlaju da sam kriv! Pitaju "Odakle si?". Kažem "Srbin". Nasmeju se: "Brat Srbin? Vozi!", rekao je Tošić.
Zoran Tošić je tokom svoje karijere igrao za Mladost Lukićevo, Budućnost Banatski Dvor, Banat iz Zrenjanina, Partizan, Mančester junajted, Keln i CSKA pre nego što se vratio u Partizan.
Popularni "Bambi" je govorio za "Žurnal" i o svom putu u karijeri, ističe i situaciju iz 2007. godine kada je prešao u Partizan.
"Bio sam na EP za mlade, Đukić je bio selektor. Basta i Deki Milovanović svaki dan: "E, je l' bi došao kod nas?" Sad, da li im je Piksi rekao, koji je tada bio predsednik... Niko iz kluba me nije direktno kontaktirao. Naravno, nikad nisam ni razmišljao o Zvezdi. Otkad znam", rekao je Tošić.
Ispričao je i jednu zanimljivu priču iz Moskve.
"Po prelasku u CSKA vozio sam se Moskvom. Odjednom, neki džip me isekao. Stao pored mene" Spustiše "baje" prozore, ja isto, šta ću... Urlaju da sam kriv! Pitaju "Odakle si?". Kažem "Srbin". Nasmeju se: "Brat Srbin? Vozi!", rekao je Tošić.
Zoran Tošić je tokom svoje karijere igrao za Mladost Lukićevo, Budućnost Banatski Dvor, Banat iz Zrenjanina, Partizan, Mančester junajted, Keln i CSKA pre nego što se vratio u Partizan.
4 Komentara
Milos90
U reprezentaciji imao vise izgubljenih lopti nego uspesnih dodavanja
SvetskiSampion
Ma da samo je razmisljao o partizanki
⭐♦ povratka kralja
Mancester Junajted :D
UGASICE SE partizai
Vise minuta Bolt skupio :D