17:10
Izvor: Beta

Grafičar i dalje drži lidersku poziciju...

Sportske.net

Fudbaleri Zemuna i Novog Pazara odigrali su danas 1:1, u poslednjoj utakmici 24. kola Prve lige Srbije.

Domaćin je poveo preko Mateje Njamculovića u 33. minutu, a deset minuta kasnije Pazar je ostao bez Miloša Đokića, koji je isključen zbog drugog žutog kartona.

Golman gostiju Marko Drobnjak dobio je crveni karton u 53. minutu posle intervencije van svog šesnaesterca, ali je Novi Pazar stigao do boda golom Edina Selimovića u 75. minutu iz jedanaesterca, koji je dosuđen zbog prekršaja nad Slobodanom Rubežićem.

Novopazarci imaju 33 boda i napredovali su do sedme pozicije na tabeli, dok je tim iz Zemuna na 12. mestu sa 26 bodova.Novi Pazar će u 25. kolu dočekati ekipu Radničkog iz Pirota, a Zemun će biti domaćin Smederevu 1924.