nedelja 19.12.2021.
16:52

Efikasan susret u Beogradu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Fudbaleri Voždovca savladali su Metalac rezultatom 5:2 u 21. kolu Super lige Srbije.

Domaćin je tako na trijumfalan način okončao jesenju polusezonu čime je stavljena zavesa na superligaški fudbal u 2021. godini.

"Zmajevi" su poveli u četvrtom minutu golom Milovića, da bi Đurić u 17. poravnao rezultat.

Usledilo je sjajno drugo poluvreme izabranika Aleksandra Linte, pa su u nešto manje od 20 minuta pogodili čak četiri puta.

Purtić u 51, odmah zatim i Vujnović, a onda i Hajdin u 64. minutu, da bi Grbović smanjio zaostatak Metalca, što nije pomoglo gostima pošto je Mašović u 70. minutu postavio konačnih 5:2.

Voždovac se nalazi na šestom mestu Super lige Srbije sa 29 bodova, dok je Metalac pretposlednji sa 16.