Krstović pogodio, pa poručio: ''Sad još jače i bolje!''

21:54
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Videlo se i na terenu koliko je srećan mladi napadač Crvene zvezde.

© Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Prvi put kao starter od početka sezone u Superligi i prvi ovosezonski gol Nikole Krstovića u dresu Crvene zvezde.

Zvezda je na kraju slavila u Šapcu protiv Mačve sa 3:0, a sve je bilo mnogo lakše od kada je Krstović u prvom poluvremenu ''načeo'' rivala.

''Još jedna ubedljiva i zaslužena pobeda. Sve što smo se dogovorili u svlačionici ispoštovali smo na terenu. Pružili smo maksimum i to je donelo rezultat. Od prvog minuta krenuli smo u napad na gol domaćina, dok se ekipa Mačve koncentrisala na kontranapade.

Međutim, mi smo se pitali tokom čitavog meča, bilo je još prilika, ali bitno je da ovako nastavimo. Verujem da igra koju Stanković želi da nametne dolazi do izražaja'', izjavio je Krstović posle meča za klupski sajt.

Sreću je odmah posle postignutog gola podelio i sa trenerom Stankovićem i kompletnom klupom Crvene zvezde.

''Želja je velika, kako u mom slučaju tako i za ceo tim. Ovo je moja prva utakmica koju sam počeo kao starter otkako je trener Dejan Stanković. Imao sam silnu želju da postignem pogodak. To se i ostvarilo, još jednom sam postigao pogodak, ali je on poništen. Idemo da radimo još jače i bolje, jer nas očekuju novi izazovi'', zaključio je Krstović.