Kup - Superligaši bez problema, Napredak "bombardovao" Radnički!

sreda 25.10.2017.
16:00

Sedam golova u mreži Piroćanaca, tri u mreži ekipe iz Inđije, a najbolje je prošao Zlatibor, samo jedan gol u njihovoj mreži.

fknapredak.rs

U narednu fazu (četvrtfinale) plasirale su se do sada tri ekipe u okviru Kupa Srbije.

Napredak je danas kao domaćin dočekao Radnički iz Pirota, a na kraju je bilo neverovatnih 7:2!

Nakon prvih 45 minuta bilo je 2:0 za Napredak, nije se toliko nagoveštavao krah gostiju u nastavku, što se desilo za kratko vreme.

Do 67. minuta bilo je 6:0, kasnije su domaći spustili gas, dozvolili gostima da postignu dva gola, ali su i igrači Napretka dodali još jedan za konačnih 7:2.

Vulić, Vukanović, Derić (2), Ćirić (dva autogola) i Alivodić su bili strelci za domaći tim.

Javor je još jedan tim iz Super lige koji je uspeo da slavi u okviru osmine finala Kupa Srbije, oni su danas na gostovanju Inđiji pobedili sa 3:0 i tako nastavili dobru seriju u poslednjih par nedelja, dokazavši da popravljaju formu iz meča u meč.

Čukarički je takođe izborio plasman u četvrtfinale, uspeli su danas da slave protiv jedine ekipe koja se našla u osmini finala, a da ne igra u dva najjača ranga srpskog fudbala, Zlatibora iz Čajetine.

NA kraju je bilo 0:1 za izabranike Nenada Lalatovića.