Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Lalatović prezadovoljan posle pobede Vojvodine.

Beta/BranislavBožić/Ev

Posle pobede njegovog tima nad Voždovcem, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je večeras veliko veče za FK Vojvodina, pošto su za prvi tim debitovali 16-godišnji Mihajlo Nešković i Dobrica Tegeltija.

Vojvodina je večeras pobedila Voždovac rezultatom 3:1 (0:0), u 13. kolu Super lige Srbije.

''Ovo je bilo prelepo i veliko veče za FK Vojvodina i naše navijače, pošto su debitovali dvojica mladih igrača, Tegeltija i Nešković, koji imaju tek 16 godina. Svojim kvalitetom i igrama u mlađim kategorijama, oni su to apsolutno zaslužili i predstavljaju budućnost kluba. Ovo je pobeda svih nas, uprave kluba, našeg predsednika, kao i ljudi koji rade u omladinskoj školi, jer izbaciti ovakve talente stvarno je veliki uspeh''
, rekao je Lalatović, a prenosi sajt kluba..

Naravno, on je zadovoljan i zbog pobede koju je ostvarila njegova ekipa.

''Po ovakvom vremenu, u prvom poluvremenu viđena je borbena utakmica, bez mnogo akcija u kojima bi navijači uživali. Vodila se borba na sredini terena, bez šansi za bilo koji tim. Na poluvremenu, rekli smo da nemamo šta da izgubimo i da jednostavno moramo da izađemo gore visoko i da napadnemo njihovu trojicu igrača u zadnjoj liniji i dvojicu zadnjih veznih. Nas čitave sezone krasi ta agresivna presing igra i upravo tako smo naterali igrače Voždovca da naprave greške. Kad im ne dozvolite da se okrenu licem ka golu i daju pas u dubinu, odnosno kad stojite tako blizu igrača, onda ni protivnik ne može da gradi igru