Ljajić predviđa gde će Portugalci da kiksnu?!
Autor: Darko Mitrović
utorak 15.10.2019.
11:33
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs
Nadajmo se da je dobar prognozer.

Sportske.net/Nikola Krstić
Povezane vesti
Milojević prvi put o pričama da će biti selektor: "Da se ne pravimo sad Toše..."
Iliev: "Blizu smo dna, Paunović može da pomiri sve fudbalske kritičare"!
Džajić: "Nema potrebe da žurimo sa izborom novog selektora, može se desiti da pogrešimo"
Savo Milošević o rešenju za srpski fudbal: "Sistematski uništavamo decu, možda vidim način..."
Vratila se sinoć makar mala nada našem nacionalnom timu da možda neće morati da čeka martovski baraž za plasman na Evropsko prvenstvo.
Srbija je sinoć savladala Litvaniju u Viljnusu sa 2:1, a Portugalci su u isto vreme poraženi u Ukrajini, pa sada ''Orlovi'' zaostaju samo jedan bod za portugalcima, dva kola pre kraja.
Problem je, međutim, što se Portugalci do kraja sastaju sa autsajderima Litvanijom i Luksemburgom, a Srbija bi morala da savlada i Luksemburg i superiornu Ukrajinu.
Ipak, posle sinoćnjeg trijumfa, Adem Ljajić veruje da bi Portugalci mogli kiks da dožive - u Luksemburgu.
"Luksemburg je nezgodna ekipa. Nije to više ona ekipa od pre desetak godina koju su svi lako pobeđivali. Nije ni nama bilo lako tamo, neće ni Portugalcima. Videćemo šta će biti", zaključio je Ljajić, a prenosi ''Žurnal''.
3 Komentara
bosnapd
Prije cete vi izgubiti od Ukrajine nego sto ce Portugal od levata.
riquelme
Sanse su nam iste kao i ti da zapevas Bože pravde! ;)
riquelme
Bice 7+!