LSL - ''Čuka'' bolja od Nišlija, Napredak ubedljiv, goleada u Lučanima

nedelja 01.09.2019.
22:36

U senci meča u Humskoj, odigrane još tri utakmice sedmog kola Linglong Superlige.

Sportske.net

Čukarički je sa 1:0, golom Asmira Kajevića, pobedio Radnički iz Niša na Banovom brdu, što je već peta pobeda ''Brđana'' od početka sezone, uz samo jedan poraz od TSC-a.

Nišlije su upisale drugi poraz i ostale su na ukupno 13 osvojenih bodova iz svih sedam mečeva.

Sve bolji Napredak je u Kruševcu pobedio Rad sa 4:0. Prvo poluvreme obeležio je gol Zeca iz penala u 28. minutu, a u nastavku su goste iz Beograda dotukli  Bjeloš, Gavrić i Ožegović.

Najviše golova viđeno je u Lučanima, gde su domaća Mladost i ivanjički Javor Matis igrali nerešeno - 3:3.

Gosti su poveli golom Dolmagića u 11. minutu, potom je usledio preokret preko Bojovića i Pavlovića, da bi Mrkaić u 66. minutu izjednačio na 2:2.

Novo vođstvo Lučancima je doneo bivši vezista Javor Matisa Eliomar Silva, a konačnih 3:3 postavio je Jevremović u 81. minutu meča.