LSL - ''Čuka'' osvojila i Suboticu, efikasni Voždovac

22:22
Izvor: Beta

Odigrane i poslednje dve večerašnje utakmice desetog kola Linglong Superlige.

Sportske.net

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na svom terenu Inđiju sa 4:1, u utakmici desetog kola Super lige Srbije.

Voždovac je upisao četvrtu pobedu od početka šampionata i trenutno je na sedmom mestu na tabeli sa 14 bodova, dok je Indjija na 14. poziciji sa sedam osvojenih bodova.

Miloš Stojčev je već u trećem minutu doneo prednost Voždovcu, a Indjija je potom u 24. minutu propustila veliku šansu da izjednači pošto Ivan Rogač nije bio siguran sa penala.

Inđija je preko Branislava Tomića izjednačila u 48. minutu, ali je samo šest minuta kasnije novu prednost Voždovcu doneo Stojčev svojim drugim golom na meču.

U 63. minutu mrežu gostujuće ekipe zatresao je i Alen Mašović, a konačan rezultat postavio je Marko Dević u 92. minutu.

Fudbaleri Čukaričkog su u gostima slavili protiv Spartaka sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Asmir Kajević u 47. minutu.

Čukarički je nakon sedme pobede u prvenstvu peti na tabeli sa 22 boda, dok je subotički klub osmi sa deset bodova manje.