LSL - Kad već Partizan ne može, bar Vojvodina juri Zvezdu, novi trijumf ''Lala'', pobedila i Mačva!

sreda 04.12.2019.
19:39

Nove promene u vrhu tabele.

Sportske.net

Poraze su danas doživeli i aktuelni vicešampion Radnički protiv Voždovca, i Partizan na svom terenu od Napretka (2:3), ali zato Vojvodina ne posustaje.

Novosađani su večeras na svom terenu savladali Radnik sa 1:0, a gol odluke postigao je Bojić u 63. minutu. Mogli su domaći i ranije do vođstva, ali je Veselinović u prvom poluvremenu promašio jedanaesterac.

Vojvodina se ovom pobedom vratila na sedam bodova zaostatka za Zvezdom, a Čukarički je sada na trećem mestu, ispred Partizana.

U ostalim večerašnjim mečevima, Spartak je u Subotici savladao Proleter sa 4:1, a poslednjeplasirana Mačva je konačno upisala prvu pobedu ove sezone, i to protiv Javor Matisa u Šapcu, rezultatom 2:1.