nedelja 04.10.2020.
18:05

Još jedno zanimljivo fudbalsko popodne u domaćem šampionatu.

Sportske.net

Ekipa novosadskog Proletera nastavlja sa odličnim rezultatima ove sezone. Danas je na svom terenu upisala treću uzastopnu pobedu, i to protiv TSC-a rezultatom 1:0.

Gol odluke na ovom meču postigao je Pejić u 39. minutu, a gosti iz Bačke Topole u nastavku nisu uspeli da stignu bar do izjednačenja. Ovom pobedom Proleter je na tabeli pretekao današnjeg rivala, koji nas je donedavno predstavljao i na evropskoj sceni.

Odličan meč danas je odigrala i ekipa Radnika, koja je sa 4:1 savladala domaći Zlatibor. Milan Makarić je bio trostruki strelac, uz njega pogodio je i Pavlov, a jedni gol za domaće postigao je Janjić u 44. minutu.

Na Banjici, Rad je sa 2:1 savladao Inđiju, a moglo je da bude drugačije da su gosti realizovali penal u završnici meča. Taj promašaj je na drugoj strani kaznio Damnjanović u 87. minutu. Prethodno je Radunović u desetom minutu doveo Rad u vođstvo, izjednačio je Eliomar u 36.

U 18 časova počeo je duel Crvene zvezde i Napretka na ''Marakani''.