nedelja 30.08.2020.
20:41

Derbi opravdao očekivanja.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Vojvodina je kao domaćin danas savladala Partizan u velikom derbiju srpskog fudbala sa 3:2 (0:1) u utakmici u kojoj je bilo svega.

Partizan je došao da od starta napadne Vojvodinu u Novom Sadu i imali su dve šanse u prvih 15 minuta, prvo je Asano šutirao van okvira gola nakon dodavanja mladog Stevanovića, a onda je i Umar Sadik šutirao slabo nakon prodora pomenutog Stevanovića.

Napominjemo da je i u 6. minutu Vojvodina bila u šansi, tražili su kazneni udarac izabranici Nenada Lalatovića, ali sudija Jovanović nije pokazao na belu tačku nakon što je Gemović pao posle kontakta sa Popovićem. Prethodilo je svemu velika greška Banjaka i Vitasa.

Ništa se praktično nije dešavalo do pred kraj poluvremena i vođstva Partizana kada je Umar Sadik preuzeo odgovornost na sebe. Uspeo je da se izdvoji na levoj strani napada, izborio se za udarac i pogodio sa svoje omiljene pozicije za 0:1.

Ipak, odmah nakon gola, duel Drinčića i Sume, Partizanov fudbaler je dobio crveni karton zbog udarca laktom, ušao je u teren i Savo Milošević očigledno nezadovoljan razvojem situacije.

Sa nestrpljenjem smo čekali nastavak, znali smo da će biti sjajna utakmica do kraja jer je Vojvodina uspela da stigne do izjednačenja već u 53. minutu. Crno-beli su ponovo bili loši u odbrani, Vojvodina je preko leve strane, odnosno Vukadinovića uspela da se izbori za udarac, a fudbaler koji je dosta bola naneo crno-belima i u Kupu, ponovo je pogodio, a ostaje utisak da je Popović morao bolje da reaguje u ovoj situaciji.

Par minuta kasnije kolosalna šansa za Čovića, fudbaler Vojvodine je imao zicer, ali je sa desetak metara prebacio gol.

Miljan Vukadinovic

Na drugoj strani je Partizan igrao otvoreno što ga je i dovelo u situaciju da stigne do prednosti, Asano je imao šansu u 66. minutu, dobro je sve uradio osim same završnice koja mu neretko predstavlja problem.

I onda 69. minut, Partizan je poveo, Zdjelar je izveo slobodan udarac sa oko 40 metara od gola, nabacio je loptu na glavu Šćekiću koji uspeva neverovatnim udarcem da savlada Simića sa čitavih 15 metara! Naravno, glavom.

Napetost je dostizala vrhunac, Vojvodina je pokušavala na svaki mogući način i da stigne do gola i da zaustavi kontre Partizana, pa je nakon jednog faula nad Sadikom i Milošević burno reagovao nakon čega je prešao crtu, Jovanović mu je pokazao crveni karton. Najveći razlog je taj što je gađao sudiju flašicom vode.

I onda gol u mreži Partizana, Vojvodina je uspela da izjednači u 90. minutu, Bogdan Mladenović je fantastično reagovao i savladao golmana Popovića za izjednačenje i ne, to nije bilo sve od Vojvodine koja je iskoristila "momentum".

Uspeli su da postignu još jedan gol do kraja utakmice i to preko  Stojkovića u 3. minutu nadoknade.

Stojković je primio loptu van kaznenog prostora Partizana, oprobao udarac i postao junak Vojvodine kojoj je doneo tri boda.

21:50

Lalat vise voli da otrese partizane nego leba da jede, tuce ih gde god ih vidi.

21:49

Sta vas briga dele se bodovi

Vojislav-Vojo Dragovic
21:41

Partizan jako limitiran. Scekic Miletic Urosevic golman I Asano jako losi. Muslim da ove sezone Partizan nece no medju prve 4 ekipe zavrsiti jer je Zvezda po kvalitetu druga dimenzija , Vojvodina Radnicki I TSC su po kvalitetu odmah iza Zvezde. Kraj avgusta titula je vec osvojena. Cestitke zvezdasima.

Kori Volden
21:40

Lalate doktore !

Savoa
21:39

Lopovcici istih boja. 2 komsinice iskompleksirane zbog dugih godina dominacije.

Kori Volden
22:21

*Dugih godina Tole Super Lige. Ali svemu dodje kraj.

Pipo Inzagi
00:25

Ako si nam rekao....hahahaha

IMUN NA MINUSE(VE)
21:26

I mikrofon je sutnuo Hahaha Daj Boze da ode posle ovoga, vazno da mu je sve bilo cisto na pocetku, a i kod one ruke MB za koju uopste nisam siguran da nije postojala. Inace, ovaj sudija se totalno pogubio, samo nam je ucinio VELIKU medvedju uslugu onim sto je radio na pocetku.

Сотир Ђубре V.1.0
21:24

То, Лалате! Режи боранију!!!

Аполо
21:22

Дринчић боље да сними вилицу после оног дилетанта који му је сео лактом на главу док је лежао... црвени картон ко кућа!

21:07

Lalat je najbolji trener na ovim prostorima,to uporno dokazuje poslednje 3,4 sezone.Doktorirao je svoj trenerski posao,braneci svoj doktorat pod nazivom PARTIZAN !!!.

Petar Petar
21:05

Ovo je prosto neverovatno sta mi radimo u poslednjim minutima ovakvih utakmica. Znaci deset poslednjih minuta se branimo panicno i jedva kao da imamo pet igraca manje, a ne jednog. razvlace te kao pitu arandjel Stojkovic i neki kojima ni ime ne znam. Kapiram da je bilo umora tu, ali cekaj ako su ti igraci umorni cemu sluze onih deset sto sede i cekaju izmenu? Najsmesnije od svega je sto su igraci Vojvodine bili isto toliko umorni, ali covek promeni pet igraca. Mi smo uspeli da smislimo JEDNU izmenu u situaciji kad ekipa igra 50 minuta sa igracem manje. Neverovatno. Znaci Stojke je morao na poluvremenu u igru kad smo imali igraca manje jer realno ovaj decko danas nista nije odbranio, a mislim i da je maler tezak. Odbrana ponvo losa, Vitas i miletic tamo po strani ne mogu nikoga da sacuvaju kao da je Vosa puna Nejmara i Mesija. Ja stvarno to ne mogu da ukapiram.

00:38

Opusti se, ovo je radjeno iz 2 u 1

Superliga
20:59

E moj treneru, gadjas sudiju, 6 meseci suspenzija minimum. Kakav primer dajes?Sramota si za fudbal!!!

Emperador(2018)
20:57

Lalatovic ima vise pobeda protiv nas nego milojević i stankovic i njihovi prethodnici zajedno hahahahaha cirkus

20:53

Jedini krivci za ovaj poraz su Milosevic i Curcic. Drzis umornog Sadika koji nema snage ni za 1 duel u igri a treba da se branis jos 12-13minuta? Imas Stojketa na klupi a i dalje drzis dete sklono kiksu? Umesto Asana ili Zjelara koji su vec premoreni imas Lolu koji moze da drzi centar i smiri igru. Ali ne, nema potrebe za izmenama...Zato nam se i obilo o glavu.

Igor1986
20:51

Nas fudbal je smeće, sramota me je što je naš

KING♦⭐KING♦⭐KING♦⭐
20:50

Pošto je Partizan otvorio utakmicu sa 3 šanse i gol pitanje je da li je Lalatović pozvao zvezdinog navijača prerušenog u sudiju Srđana Jovanovića ili je on prišao da upozori Lalatovića pošto mu je očigledno Lalatović očitao bukvicu kako pokrasti Partizan: 1. Andrić je raspalio Stevanovića po nogama, nije ni gledao loptu, krvnički i nameran start- CRVENI KARTON za Andrića! 2. Bralić je već imao žuti kada je ispred svog šesnaesterca zaustavio loptu rukom, Srđan Jovanović nije ni dosudio ruku - DRUGI ŽUTI i automatski CRVENI KARTON za Bralića. 3. Saničan je napravio 4 faula nad Sadikom za šta nije ni opomenut, a kamoli da je zasluženo dobio žuti, zatim je faulirao i Zdjelara, a onda je srušio Sadika nakon što mu je pobegao, a zvezdin navijač Srđan Jovanović ni faul ni žuti, ni prvi, ni drugi žuti, ni DIREKTAN CRVENI za Saničanin! Ako je Lalatović upozoren sredinom prvog poluvremena kako je onda prošao bez kazne, bez isključenja, on je i vodio utakmicu i igrao pošto je bio na terenu i sudio kao i glavni i pomoćni sudija i još se pentrao na ogradu prazne tribine kao huligan. Koliko je to crvenih kartona - najmanje 3 CRVENA KARTONA je zaslužio Lalatović. Partizan je pokraden za 3 nepokazana crvena kartona igračima zvezdine novosadske filijale i još 3 Lalatoviću. A srpski fudbal je pun Lalatovića! Ovakva krađa je za nauk svima koji vole Partizan jer je Partizan poraden i u poslednjem kolu prošlog prvenstva kada je dosuđen penal za vojvodinu zbog faula nad Lazarom Markovićem, zatim mu je otet kup za oba neregularna priznata gola zvezdinoj filijali nakon dvostrukih faula zbog dvostrukih povlačenja nad štoperom Partizana i sada ov(ak)a krađa, a vi i dalje čestitajte i pričajte o fudbalu!

Kori Volden
21:41

Kako te nije sramota da pises ovako ? :D Pozdrav od Lalata !

Superliga
23:04

Nema on srama, a jos manje fudbalskog znanja.Konstantno lupeta.

Consigliere 1927
21:54

Jeste opet pobedili danas? Ja gledam pise 3:2 za Vojvodinu pa reko tvoj semafor je validniji, bolje da je to proverim. Kod tebe Partizan iz 6 kola ima 21 bod 😂 Sportski pozdrav 👋

20:49

А сад саопштење.

20:48

Boli a :D Srdjan Jovanovic je dao sve od sebe da vas spasi al ne ide,sa nestrpljenjem ocekujem 'kraljevu analizu' znam da ce na kraju Partizan biti ostecen :) .Bespotrebno Savina reakcija,nije i pravu ali valjda je lakse tako,uvek su drugi krivi.Kakvu golcinu je dao ovaj Mladenovic,ne znam odakle vadi ove fudbalere Lalat,i ova njegova radost na kraju,neprocenjiva :D
P.s. O Zdjelaru i tome sto on nesto prica na uvo fantasticnom Drincicu,ne bih dalje sem da ne postoji veca placi pi... od njega.
Dok pisem vidim da i Dijana Colovic izbacuje komplekse :D :D :D pa koliko vas ima ej :D :D :D

22:02

Nisam bas siguran da ti je potrebna ovakva ''dominacija'', ali, hajde, ti valjda znas najbolje.

Wednesday, 02.09.2020
02:23
Tuesday, 01.09.2020
14:24

Pa ko je spomenuo rec 'dominacija' to valjda ide uz vas iz zlatnog doba ,iz vremena 'Tola' vam dragog :F nemoj Rele da mesas babe i zabe.

TSM
20:47

Ovom sudiji treba zabraniti da svira i amatersku ligu. Ja se samo pitam dokle ce vise ovako da nas kradu?

SvetskiSampion
22:27

Da , Vosa je pokradena

22:50

Салиме прошла су времена кад се судило по вашим правилима. Требаће вам времена да се навикнете на реално суђење.

Südkurve München
20:44

Lalateeeeee doktore nauka. Ti i Kenan ih stvarno u zdrav mozak......