sreda 11.12.2019.
23:15

Žanderovo objašnjenje ga nije nimalo oraspoložilo.

Sportske.net/Nikola Miloradovic

Težak kiks napravio je Zvezdin rezervni levi bek Santana Žander u finišu meča, samo četiri minuta pošto je ušao u igru umesto povređenog Rodića.

Neoprezno, potpuno dekoncentrisano je reagovao u svom kaznenom prostoru, lopta ga pogađa u ruku i za sudiju Orsata nije bilo dileme - jedanaesterac za Olimpijakos, koji je El Arabi pretvorio u gol odluke.

Jedan detalj sa terena u tim trenucima je bio posebno zanimljiv - komunikacija kapitena Marina sa Žanderom koji je pokušao da mu objasni zašto je ovako reagovao.
-

13 Komentara

mlk
Thursday, 12.12.2019
14:08

Bozija ruka i kazna za sve lopovluke u Ling-long ligi a da ne govorimo o igri zvanoj bunker dok ga Borjan ne primi, da vam nije njega Evropu nikad ne bi zaigrali i ako ode tesko vama! Objektivno nikad gori tim i katastrofalna igra Zvezde jer u srpskoj ligi sve je farsa i unapred sredjeno a kad ne ide tu su Kokezini lopovi da izmisle penale i bodove, e zato ste tako losi!

toma1980
09:10

Svi stranci Totalni PROMASAJI!!

Marko Kralj
01:16

Marin trebao da suta penal,i minut posle ona sansa.. ne kontam lika kao da ima strah da sutne ili hice da udje s loptom u gol

Comandante
00:25

Nije ovo greska Zandara........igraci zvezde jednostavno bolje igraju rukom a i u LingLong ligi im to sudije dozvoljavaju tako da je sve OK.

Consigliere 1927
01:05

Kako bih voleo da vam ga sad damo na derbiju rukom i da bude bas 1:0 za Zvezdu 😀

Man united
08:57

Једини играч који није санкционисан за играње руком је био из редова Партизана. И то на дербију кад је руком дао гол. Није то било тако давно да заборавиш.

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
01:55

Voleo bi ti tako zato što drugačije ne možete nikako i zato srećan Žander svima koji slave.

Comandante
00:23

Ja mislio da je Milosevic najbolji trener u Srbiji kad ono Milojevic uvede u igru Zandara i resi utakmicu.............genijalno od Milojevica

Superliga
09:42

Rece navijac tima koji se grcevito bori za cetvrto mesto....

NemanjaaVidiiiicNo1
00:20

Dobro ja nisam bio na njrgovom mestu,ne bih ga gledao,bolje bez igraca da smo igrali :)

01:57

Da je sudio bilo ko iz SL zvezda bi ovo prošla - uzmi džak maramica.

Sunday, 15.12.2019
10:30

Idemo po 3 za redom, zimnica je spremna, a vi utonite u san.

Saturday, 14.12.2019
01:39

Zvezda prosla u LIGU SAMPIONA I ostvarila DVE POBEDE,bez sudija iz super lige,tako da laz laz laz,samo to umes