Milojević izabrao putnike za Budimpeštu, protiv Ferencvaroša i nova Zvezdina "devetka"
Meč između Zvezde i Ferencvaroša igra se u Budimpešti od 21 čas.
Povezane vesti
Fudbaleri Crvene zvezde otputovali su danas u Mađarsku gde će u četvrtak odigrati meč četvrtog kola Lige Evropa protiv Ferencvaroša.
Meč između Zvezde i Ferencvaroša igra se u Budimpešti od 21 čas.
Trener fudbalera Zvezde Miloš Milojević na put je poveo 23 igrača, između ostalog i talentovanog Jovana Mijatovića koji je nedavno zadužio dres sa brojem devet.
Na spisku se nalaze: Milan Borjan, Zoran Popović, Marko Gobeljić, Nikola Stanković, Strahinja Eraković, Aleksandar Dragović, Nemanja Milunović, Radovan Pankov, Stefan Leković, Milan Rodić, Seku Sanogo, Gelor Kanga, Slavoljub Srnić, Kings Kangva, Mirko Ivanić, Osman Bukari, El Fardu Ben, Ibrahim Mustafa, Aleksandar Katai, Stefan Mitrović, Nemanja Motika, Aleksandar Pešić i Jovan Mijatović.
Zvezda je u prošlom kolu u Beogradu pobedila Ferencvaroš sa 4:1, i nalazi se na deobi trećeg mesta u Grupi H sa turskim Trabzonom.
0 Komentara