Miroljubivo popodne u Superligi, rezultati kao preslikani!

subota 06.02.2021.
17:08

Odigrane još tri utakmice, sva tri rezultata identična.

Sportske.net

Posle današnje pobede Čukaričkog u Inđiji od 1:0, ovog popodneva odigrane su još tri utakmice 20. kola Linglong Superlige.

Sve tri su završene rezultatom  - 1:1.

Metalac je u Gornjem Milanovcu dočekao ekipu niškog Radničkog koja je povela početkom drugog poluvremena golom Markovića, a izjednačio je Katanić u 82. minutu.

U Surdulici, Radnik je protiv Voždovca poveo golom Milana Makarića u sedmom minutu, a ''Zmajevi'' su do boda došli pogotkom Luke Cvetićanina u 72.

Isti rezultat i u Užicu, gde je Zlatibor dočekao ekipu Spartaka. Gosti su poveli već u četvrtom minutu preko Tufegdžića, a domaće je poraza spasao Vukić, pogotkom u 85. minutu meča.

Današnji superligaški program završiće se utakmicom između Partizana i Napretka koja je počela u 17 časova u Humskoj.